کرالا فروشنده ماهی كشتن کل محل مجموعه قابل حمل شستن دست واحد!

“من در یک شهر کوچک و در بسیاری از محدودیت به آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر اما من دارم سعی می کنم.” #CoronaWarriors #احترام

منn در این دوره از بحران بسیاری از میان ما میرود و خود را دلسوز سمت و خوب تبدیل سامریان برای کسانی که نیاز دارند. اما اگر شما صحبت می کنند به هر کسی که در کرالا Kanjirappally ایجاد کرد آنها را به شما بگویم که Najeeb یک فروشنده ماهی و یکی از ساکنان آن همواره یکی.

سابق راننده اتوبوس نجیب بازگشت به کرالا چند سال قبل به بیش از برادرش ماهی به عنوان کسب و کار او بد افتاده.

در کنار همه کار او همیشه زمان خود را برای کمک به روستاییان هر زمان که آنها نیاز به هر گونه کمک–که آیا آن را ارائه آب به کسانی که دچار کمبود مراقبت تسکینی برای بیماران مسن و یا توزیع مواد غذایی به گرسنگان.

پس هنگامی که او را دیدم تعداد COVID-19 بیماران افزایش در دولت او بلافاصله داوطلب برای کمک به.

در طول Najeeb آگاهی برنامه.

“من می دانستم که من تا به حال به انجام بخشی از من. و هنگامی که من شنیده ام که صابون بهترین راه برای مقابله با این مشکل من آمد تا با یک طرح می گوید:” Najeeb که ساخته قابل حمل شستن دست واحد اتصال یک مخزن آب و یک مجموعه ای از شیپور خاموشی به طور خودکار. همراه با این, او توزیع مایع شستشوی دست صابون به مردم است.

“من در سراسر تقریبا تمام Kanjirappally شهر با این قابل حمل راه اندازی به طوری که مردم می توانند درک جاذبه وضعیت و اهمیت شستن دست” او توضیح می دهد.

علاوه بر تشویق مردم برای شستن دست های خود و حفظ مناسب خود-بهداشت نجیب نیز تصمیم به پاک کردن تمام وسایل نقلیه عبور از Kanjirappally شهر به صورت رایگان!

“پس از خودروی با مقامات بهداشتی من ایجاد یک ضد عفونی کننده با استفاده از پودر سفید کننده و ضدعفونی کننده و لوسیون و روغن ریواس. پس از ساخت این صورت فله من برخی از داوطلبان برای کمک به ما در اطراف رفت و پاشش آن بر روی وسایل نقلیه جاده ها و فروشگاه ها و اتوبوس می ایستد و دیگر مناطق عمومی,” او می گوید.

مواد ضد عفونی کننده به Kanjirapally محل.

همراه با این فعالیت های نجیب نیز توزیع جزوات و انجام برنامه های آگاهی در COVID-19 برای مردم برای به دست آوردن درک بهتر از این بیماری همه گیر و اثرات آن است. همسر خود را Beena و دو فرزند خود هستند ارکان پشتیبانی و قدرت و به طور فعال درگیر در فعالیت های داوطلبانه.

“بسیاری از مردم از من انتقاد کرد و گفت که من انجام تمام این کار را برای تبلیغ, اما برای من, آن را تنها در مورد رضایت از انجام بخشی از من برای جامعه,” او توضیح می دهد.

Najeeb نیز عمیقا شخصی دلیل که چرا او به نیازمندان کمک می کند.

“تقریبا یک سال پیش من در برخورد با یک کامیون. پزشکان گفته بود که هیچ امیدی اما پس از هشت ماه از درمان من قادر به راه رفتن و انجام فعالیت های فیزیکی و بدون هر گونه کمک. بنابراین هنگامی که شما یک شانس برای زندگی دوباره, شما همچنین ممکن است کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

در چند روز گذشته چندین نفر ارائه کمک پولی به Najeeb, اما او اصرار دارد که او خوشحال است انجام این کار و هیچ تاسف در صرف پول خود را برای این منظور است.

“من شهر های کوچک و بسیاری از محدودیت به آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر اما من می خواهم به سعی کنید بهترین من” او آمده است.


همچنین بخوانید: COVID-19 تلفنی آغاز شده توسط پونه دوستان ایدز 900 سالمندان و نیازمندان در 6 روز!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>