“مشکل این بود که رشد کیسه های که من استفاده می شود شروع پوسیدگی در فقط چند ماه. من می خواستم برای ایجاد چیزی است که می تواند برای سال گذشته” توضیح می دهد که Eyo, یک چهارم نسل کشاورز.

EK Eyo, 72, از Nedumkunnam, Kottayam همیشه عاشق کشاورزی می یابد و مقدار زیادی از غرور و گفت که او یک کشاورز است. “من از نسل چهارم کشاورزو کشاورزی مشغول همیشه از دوران کودکی من” او اعلام کرد.

ارتقاء

Eyo بود که همیشه مشتاق تجربه جدید با تکنیک های کشت و پیدا کردن طبیعی موثر کودهای شیمیایی و آفت کش ها. آن را در طول یک آزمایش که او در بر داشت نوآورانه رشد کیسه است که می تواند آب خود را.

“من در بر داشت که کشت گیاهان در رشد کیسه های کاملا موثر است زیرا این مانع از آن که متاثر از قارچ ها و دیگر آفات در خاک است. اما مشکل این بود که رشد کیسه های شروع پوسیدگی در فقط چند ماه. من می خواستم برای ایجاد چیزی است که می تواند برای سال گذشته پس من تبدیل به یک موجود رشد کیسه را با توجه به نیازهای من,” او توضیح می دهد.

EK Eyo

Eyo رشد کیسه در شکل مستطیل شکل 2 ½ پا در طول 1 ½ پا در عرض و 8 اینچ در ارتفاع. رشد کیسه 3-4 سوراخ در پایین است که اجازه می دهد تا آب اضافی به تصویب از طریق. او ساخته شده دو سوراخ بزرگتر در بالا برای بطری است که در خدمت به عنوان سیستم آبیاری قطره ای برای گیاه است.

این گیاه در مرکز رشد کیسه را نیز دریافت خواهد کرد به اندازه کافی فضا و خاک و توسعه ریشه های آن به دلیل آن مستطیل شکل است.

Eyo رشد کیسه / منبع تصویر: Naatupacha

این رشد کیسه های ساخته شده از silpaulin (plastic sheet) می تواند مقاومت در برابر هر گونه آب و هوا و ارائه پشتیبانی لازم است که گیاهان نیاز است. Eyo می گوید که او دریافت کرده است بهتر است برداشت خود را از طریق نوآورانه رشد کیسه های.

ارتقاء

بر خلاف دفعات قبلی Eyo دیدم که با وجود هجوم قارچ ها و آفات در گیاهان خود را. اگر چه تعداد باقی مانده همان کیفیت از میوه ها و سبزیجات را بهبود گسترده است.

یادگیری از طبیعت

Eyo را به روش های غیر متعارف و آزمایش باید همیشه ثابت روستاییان از Nedumkunnam اشتباه است.

“من یک بادام زمینی درخت در مزرعه من است که جایگاه قوی برای سنین. در ابتدا زمانی که ما کاشته شده در آن کاملا شکننده بود و نزدیک به سقوط است اما من تصمیم گرفتم به آن را به هر پشتیبانی می کند. و فقط به عنوان من فکر می کردم ریشه گیاه تقویت خود و بازگشت به زندگی” او اشاره.

Eyo را دوست دارد به اشتراک گذاری مانند تکنیک های کشت با روستاییان و اگر چه او موافق نیست با بسیاری از روش های اتخاذ شده توسط نسل جوان او را دوست دارد برای دیدن یک شور و شوق برای کشاورزی در آنها است.

“یکی شدن با طبیعت و واقعا اعتقاد به آن باعث می شود بسیاری از تفاوت. می بینم بسیاری از تکنیک های کشاورزی امروز که نسل کنونی است اتخاذ. در حالی که برخی از آنها مربوط به بسیاری از تکنیک های تغذیه گیاهان راه بیش از حد. این مسئله موجب کاهش قدرت مقاومت گیاهان,” او توضیح می دهد.

منبع تصویر: Naatupacha

او به تازگی برای اعمال حق ثبت اختراع برای این منحصر به فرد رشد کیسه و امیدوار به دیدن آن رسیدن به ارتفاعات بزرگ پس از آن بازدید از بازار است. “نقطه تمام از این کیسه است که کشاورزی ساده تر روند و من امیدوارم که ما توسعه بیشتر تکنیک های شبیه به این در آینده است که می تواند صنعت کشاورزی به مقدم” او آمده است.


همچنین بخوانید: کرالا مدرسه در آستانه بسته شدن باعث می شود برنده باز گشت از طریق آن مزرعه! در اینجا چگونه


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im