کرالا زن و شوهر می رود خورشیدی, کاهش قبض برق از 6000 تومان به فقط 150 تومان!

و گیلاس روی کیک ؟ خانواده می شود 2 ساعت از بیوگاز روزمره از آنها کمپوست واحد! #SustainableHomes

Fو یا همسایگان خود, Leena و راوی جورج خانههای ییلاقی زیبا در Elamkulam کوچی یک جشن برای چشم. پر جنب و جوش بوته bougainvillaeas در تمام سفید و قرمز و شعله نارنجی شکوه قوس بیش از اموال دیوار بلند areca کف دست ایستاده به عنوان مأموران هوشیار.

ارتقاء

شکوه سبز استقبال از عاج-کاخ سفید این است که مطمئن شوید که برای بیرون کشیدن هیبت در هر کسی.

این در تراس خانه که hoards تعجب واقعی. بیست و چهار پانل های خورشیدی هستند اندود شده تا در هماهنگی کامل در پشت بام از جورج خانواده که به نوبه خود عرضه 24X7 قدرت برای کل اموال.

طی شش سال و نیم Leena سابق طراح داخلی و راوی یک مهندس باید روشن به انرژی خورشیدی برای خانه خود و در نتیجه پایین آوردن خود را ماهانه قبض برق از عظیم تومان 6000 فقط 150 روپیه!

علاوه بر انرژی خورشیدی تسهیلات باعث شده است تا آنها را برای تبدیل شدن به صاحبان افتخار یکی از کوچی مدل خانه های پایدار.

Leena جورج در مقابل خانه اش

انرژی خورشیدی به ارمغان می آورد یک کاهش چشمگیر در صورتحساب برق

“در یک نقطه و ما به رسم عادت صورتحساب برق 12,000 تومان یا بیشتر فقط برای دو ماه!” آغاز می شود Leena

گسترده اموال پوشا در سراسر 3500 متر مربع ویترین عناصر برش لبه معماری و طراحی داخلی, الزامی دقیق استفاده از چراغ ها و لوازم برقی.

Ths مصرف را افزایش می دهد بیشتر با افزایش جیوه در کوچی را شرجی تابستان به طور همزمان خونتان صورتحساب برق. مهم نیست که چقدر آنها تلاش زن و شوهر قادر به پایین آوردن مصرف برق در اموال.

که زمانی که آنها تصمیم به رفتن انرژی خورشیدی و نصب یک واحد برق خورشیدی در بالای تراس خود را. همیشه از پس جورج خانواده صرف فقط 150 تومان در هر ماه به طور متوسط بر اساس قدرت خود را مصرف.

اتهامات را افزایش کمی طول غم انگیز موسمی ماه اما هزینه است چندین بار کمتر از قبل.

در سال 2014, انرژی خورشیدی بود نوپای روند اما Leena و راوی تصمیم گرفت آن را به من بدهید. و آنها را هرگز تا به حال به آن را پشیمانی.

ارتقاء

این ژنراتور برق خورشیدی

“(پس از تحقیق) ما فکر خورشیدی خواهد بود راه مقرون به صرفه تر و بنابراین کاملا روشن قدرت و امکانات در خانه. در ابتدا آن را یک باتری عمل ژنراتور برق خورشیدی به عنوان در دسترس است در آن روز. آن را تا به حال برخی از اشکالاتی. مثلا باتری را در خود خواهد اشغال کل یک اتاق; سپس نگهداری شد و دیگر بدون هیچ زحمتی. بنابراین ما روشن به سیستم شبکه حدود سه سال پیش و آن ارائه شده است بهترین خدمات.”

خورشیدی نصب و راه اندازی شبکه دارای نفی احتمال قدرت شکست در خانه برای همیشه لطفا برای. با خروجی حدود 6 کیلووات تسهیلات پشتیبانی از هر لوازم الکتریکی در منزل از جمله قدرت بالا و یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی و یا حتی سیستم های تهویه مطبوع.

دیگر جنبه های پایدار

گذشته از انرژی خورشیدی, Leena نیز به تصویب رسید و چند تن دیگر از عناصر پایدار در خانه او بود. همه زیست تخریب پذیر زباله های خانگی می رود به یک سنتی خشت واحد کمپوست در حیاط خلوت خود که تامین کود سبز برای باغ آلی.

در واقع 66 ساله شده است مشتاق علاقه مندان از کمپوست برای 16 سال گذشته. کمپوست واحد نیز تامین تا 2 ساعت از بیوگاز برای خانواده.

“همه سبزی های برگ دار و سبزیجات و میوه درختان تغذیه از زباله های خانگی. ما حتی به برخی از پخت و پز سوخت از واحد. به جز کمی از بسته بندی پلاستیکی دیگر هدر می رود از خانه من” Leena جورج سهام با افتخار.

زن و شوهر و پایدار آنها در خانه الهام گرفته اند دیگر در این محله به دنبال کت و شلوار. در آینده نزدیک, Leena جورج مایل به نصب مخازن جمع آوری آب باران واحد در صفحه اصلی و همچنین شخصا اتخاذ صفر-پلاستیک شیوه زندگی است.

ارتقاء


همچنین بخوانید: 26-YO مادورای معمار تکنیک های سنتی خود را حفظ خواهد کرد خانه 8℃ کولر!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>