کرالا سانتی متر هشدار سازندگان از کارگران مهاجر’ اعتراض

تریواندروم: کرالا وزیر Pinarayi Vijayan در اینجا در روز یکشنبه گفت: این تظاهرات توسط کارگران مهاجر در Kottayam منطقه نباید اتفاق افتاد و کسانی که در پشت آن خواهد بود “آورده شود به کتاب”.

“این در حال حاضر به نظر می رسد یک ادعا عمل با منافع را برای ایجاد مشکل. آن برخورد خواهد شد به شدت. کرالا نظر کارگران مهاجر به عنوان ‘مهمان’. ما تمام مراحل را گرفته. وجود دارد بیش از 5000 اردوگاه های مسکن بیش از 1.70 لاخ از آنها.

“وقتی آنها گفتند که می خواستم به طبخ مواد غذایی خود را, ما عرضه آنها مقررات. با وجود همه این اتفاق افتاده است در Payipadu. ما را به کتاب و کسانی که در پشت این” گفت: Vijayan.

در این لحظه او گفت: آنها نمی تواند بازگشت به خانه های خود. حتی نخست وزیر نارندرا خواسته همه به ماندن در جایی که آنها او اضافه شده است.

در صبح بیش از یک هزار نفر از کارگران مهاجر از کشورهای مختلف جمع آوری شده در Payipadu نزدیکی Changnacherry در Kottayam منطقه در نقض مستند و خواستار آن شدند که آنها را به خانه برگردانده شود.

آنها همچنین اعتراض تنها به تعقیب دور توسط پلیس است.

قانونگذار محلی C. F. توماس گفت: هر چند وجود دارد هیچ شکایتی در مورد مواد غذایی و یا محل اقامت. اما مهاجران می خواستم به بازگشت به خانه او اضافه شده است.

“Payipadu شده است یک محل مرکزی برای کارگران مهاجر ، هر روز آنها همگرا وجود دارد و سپس حرکت خود را به کار مربوطه مکان. یک سری از جلسات صورت گرفته در چند روز گذشته. تقریبا 50 درصد از کارگران بازگشته اند. اما بقیه که تا به حال ساخته شده ترتیبات به سفر بازگشت به خانه های خود قادر به انجام این کار با توجه به سراسری مستند و لغو تمام قطار گفت:” توماس.

Kottayam منطقه جمع آوری Sudhir ببو گفت: تا روز دیگر مهاجران را مطرح کرده و بدون موضوع است. “تا شنبه آنها هرگز مطرح شده در هر موضوع است. تقاضا است که آنها می خواستند برای رفتن به صفحه اصلی ظاهر تنها در روز یکشنبه. این موضوع باید به بحث گذاشته شود با در نظر گرفتن این مستند گفت:” ببو.

اما Payipadu ایجاد کرد عضو شورای سبی گفت: مهاجران رو به رو شد مشکل بیش از در دسترس بودن غذا و محل اقامت. “من کشف و ضبط کنند. این کارگران در حال پیدا کردن آن را دشوار مرتب غذا و محل اقامت. آنها را به کرالا توسط ماموران قرار داده و پس از شارژ پول. این عوامل باید شسته دست خود را خاموش كند. که این مسئله واقعی” گفت: Siby.

دولت بی جی پی رئیس K. Surendran گفت: “آنها بی دلیل آنها در حال گرفتن غذا و محل اقامت. از این رو آنها می خواهند برای رفتن به خانه.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>