Ker زنان پانل به ارائه tele-مشاوره در زمان COVID

تریواندروم: زنان مبتلا به استرس روانی و فشار در زمان شیوع کروناویروس و مستند در حال حاضر سرپوشیده درمان به رهایی به لطف tele-مشاوره ابتکار کرالا زنان کمیسیون (KWC).

زنان پنل است که تمام مجموعه به ارائه خدمات به زنان و برش در سراسر سن خود را در جنوب کشور.

به عنوان کشور تحت کامل مستند این امر کمک به زنان مبتلا به استرس و تنش برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را و کمک گرفتن توسط ایمن ماندن در خانه خود را از منابع رسمی در اینجا گفت.

به عنوان بخشی از ابتکار این آژانس منتشر کرده است مجموعه ای از شماره تلفن خود را به مشاوران متخصص.

زنان رئیس کمیسیون M C ژوزفین گفت: این طرح صرفا هدف قرار دادن زنان است.

“ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار و استرس و اضطراب بسیار بالا است امروزه. با توجه به وضعیت اسفبار زنان که مبتلا به استرس و فشار در زمان شیوع ویروس و مستند ما تصمیم گرفته اند به آنها ارائه خدمات مشاوران ما,” او گفت..

یکی دیگر از KWC رسمی گفت: این طرح گرفته شد تا پس از آن آورده شد برای اطلاع از پانل است که تعداد زیادی از زنان بودند که از استرس رنج می برند با توجه به مستند.

شماره تلفن بیشتر مشاوران خواهد بود منتشر شده در روزنامه ها به زودی و نیازمندان زنان می توانند با آنها تماس به طور مستقیم او گفت:.

Ayswarya 35 سال محقر در اینجا گفت: این طرح کمک بزرگی خواهد بود که هیچ کس می توانید بیرون بروید و به دنبال خدمات مشاوران به عنوان مستند در جای خود بود.

“حتی اخبار از ویروس گسترش و تازه موارد بیش از اندازه کافی برای ایجاد ناخواسته تنش و استرس است. در این زمان از مستند ما هیچ راه دیگری برای دریافت پیشنهادات کارشناس و رهایی” او گفت:.

کرالا گزارش اول خود را coronavirus مرگ در کوچی در روز شنبه.

تعداد کل افراد تحت درمان در جنوب دولت برای ویروس کشنده رز به 165 با توجه به دولت است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>