Kenya Moore & Eva Marcille واکنش نشان می دهند به Kim Zolciak-Biermann & Phaedra Parks احتمالا در آینده به ‘RHOA’

کنیا مور و اوا Marcille به تازگی صحبت اندی کوهن در مورد امکان سابق Real Housewives of Atlanta, ستاره Kim Zolciak-Biermann و Phaedra Parks آینده را برای فصل 13.

در حالی که آن را نه تایید شده است که هر دو Biermann و یا پارک خواهد بود خود هلو به عقب در هر زمان به زودی NeNe گربه وحشی, tattooed به اشتراک گذاشته شده در سال های اخیر مصاحبه هایی که RHOA می تواند با استفاده از یک ظاهر از آنها. نشان می دهد زمان اصلی بازیگران عضو و حتی تا آنجا پیش رفت بگم که این دو باید جایگزین Marcille, که, گربه وحشی, tattooed احساس نیست یک جا بزرگ برای سری براوو.

کوهن تصمیم گرفت به درخواست مور و Marcille چگونه آنها می خواهم احساس اگر هم Biermann و یا پارک بازگشت به سری در هر براوو. گفتگو صورت گرفت و پس از این دو به نظر می رسد تقریبا در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. نشان می دهد تهیه کننده اجرایی مشترک گربه وحشی, tattooed شده است “وحدت” پشت Biermann, که تا به حال یک درگیری با مور در فصل 10.

مور پرسید: اگر گربه وحشی, tattooed شده بود “مبتلا به اختلال دو قطبی” در حالی که Marcille پاسخ او “اشتباه” جدید جوانه زدن رابطه بین گربه وحشی, tattooed و Biermann. این بعدی مدل بالا در امریکا آلوم نشان داد که در فصل اول در نشان دادن او به خاطر دو سقوط پس از Biermann متهم گربه وحشی, tattooed داشتن سوسک در خانه اش در فصل 10.

به عنوان ایده پارک بازگشت مور به نظر می رسید که با توجه به این که ایده حتی کمتر از یک فکر است. او با کوهن است که مانند بسیاری از چیزهایی گربه وحشی, tattooed گفته او انتخاب است به چشم پوشی از پیشنهادات خود را در مورد چه کسی باید عضویت یا خروج از بازیگران.

“من فقط قرار نیست هر انرژی به هر چیزی که او می گوید و می کند” او اعتراف کرد.

بینندگان RHOA را به یاد بیاورید که هر دو Biermann و پارک ها تا به حال تکان دهنده خروجی از نشان می دهد. پس از اتهام پخش شایعه ای که کندی Burruss و همسرش, تاد تاکر برنامه ریزی شده به مواد مخدر و تجاوز به عنف Porsha ویلیامز در فصل 9, پارک اخراج شد از سری. Biermann که اصلی بازیگران عضو RHOAچپ پس از بازگشت برای یک فصل. در طول بازگشت او متهم شده بود از منفی بودن و حاضر به حضور در چندین بازیگران, حوادث و سفر.

گربه وحشی, tattooed نیز نشان داد او داد با Biermann در رسانه های اجتماعی. در اوایل این ماه, در, دوباره, خاموش, دوباره, دوستان, به نظر می رسد در Instagram زنده و گود در فصل 12. در حالی که Biermann گفت گربه وحشی, tattooed او نبوده است تماشای فصل اخیر او گفت که او لذت می برد RHOA ترین زمانی که او به نظر می رسد با او و دوستان او Sheree Whitfield. او همچنین ادعا می کند که زمان خانه دار شدن نیست واقعی خود را خودشان هنگامی که دوربین در حال نورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>