Kenneth Branagh ادعا می کند ‘شعار’ Reinvents چرخ سینمایی تاب

Tenet Plot Info Details

Kenneth Branagh شرکت ستاره در کریستوفر نولان را نکنيد. Warner Bros.

با وجود مبارزه با مبارزه خوب برای مدت طولانی, برادران وارنر در نهایت اذعان به واقعیت در هفته گذشته هنگامی که آن را رسما به تاخیر افتاد کریستوفر نولان را شعار دو هفته به تاریخ 31 ژوئیه. در این مرحله ما نمی شود شگفت زده اگر تاخیر بیشتر هنوز هم به آینده. $200 میلیون فیلم جاده ای به تئاتر سینما بسیار شبیه ترین فیلم در سرتاسر coronavirus همه گیر شده است و پر از دست انداز یکی. جالب اینجاست که ممکن است به خوبی آینه فیلم پیچ خورده, روایت, به گفته یکی از بازیگران عضو.

بر اساس این فیلم, تریلر است که در آن Kenneth Branagh را در “تیم ملی” قرار است به عنوان یک تبه کار است که می تواند ارتباط با آینده یکی فرض که او آنتاگونیست داستان مبارزه علیه ستاره جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون. اما Branagh که به تازگی کارگردانی دیزنی+’s Artemis Fowlهشدار میدهد که این نیست که کاملا ساده است.

همچنین نگاه کنید به: یک بازی ورق برای ‘شعار’ کریستوفر نولان در “جاه طلبانه ترین فیلم”

“با توجه به ماهیت آن به عنوان کریس به حدی نوع reinvents چرخ در اینجا بسیاری از مردم شروع به درگیر شدن با جان دیوید واشنگتن شخصیت در هر دو انتظار می رود راه … بنابراین شما ممکن است انتظار من به عنوان یک آنتاگونیست … اما پس از آن (داستان) نیست و کاملا به دنبال آنچه که شما ممکن است انتظار می رود به عنوان داستان نقش” او به تازگی گفت کل فیلم است.

او ادامه داد: “من به شما بچه من خواندن این فیلمنامه چند بار از من تا به حال به خواندن هر چیزی من تا کنون کار کرده است. آن را مانند انجام تایمز جدول کلمات متقاطع پازل هر روز من را تصور کنید. به جز فیلم و فیلمنامه اصلا انتظار شما و یا شما نیاز به یک متخصص است.”

زمانی که برای اولین بار چند جزئیات در مورد نولان آینده فیلمهای شروع به چکه کردن آخرین سال آن شرح داده شده توسط برخی از سراسر صنعت به عنوان یک روحانی عاقبت به آغاز به کار. هیچ لینک های مستقیم که ارسال خواهد طرفداران به دیوانگی مشترک سینمایی جهان عید پاک تخم مرغ شکار اما در غیر خطی و ذهن خم شدن طبیعت است که در سال 2010 فیلم. Branagh نظرات به نظر می رسد برای حمایت از این ایده و طرفداران باید انتظار برخی از روان ژیمناستیک به عنوان شعار. پس از همه, ما هنوز هم می دانم بسیار کمی در مورد واقعی طرح دیگر از آن, واشنگتن جاسوسی از شخصیت ها در حال تلاش برای جلوگیری از جنگ جهانی سوم از طریق ضعیف زمان وارونگی.

نولان شناخته شده است برای ایجاد قطعه پازل رمز و راز است که نیاز به جلب توجه مخاطبان است. غیر خطی روایت از تقریبا تمام فیلم های خود را منحصر به فرد بازسازی داستان به طوری که آنها به ندرت در گفت معمولی شروع-به-پایان مد. شعار ممکن است گرفتن است که رویکرد یک قدم بیشتر با مقدمه ای از فرم خاصی از زمان واقعی سفر.

برای ماه نولان و برادران وارنر برگزار شد و سریع در اصلی این فیلم جولای 17 انتشار در تلاش برای راهاندازی مجدد سینمای جریان اصلی و حتی به عنوان استودیو در سراسر هالیوود حذف تقریبا هر تئاتری انتشار اطراف آن است. در حال حاضر که آن را نقل مکان کرد به جولای 31, دیزنی مولان (جولای 24) اولین فیلمهای برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر پس از همه گیر آغاز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>