Kendra Wilkinson او نشان داد 2.8 میلیون پیروان فهم و outs از عکاسی مستند کل behind-the-scenes روند از آخرین شلیک در یک Instagram تصاویر به صورت خودکار.

در اولین عکس, Kendra, در بالا, ستاره های مطرح شده با سر خود را کمی کج در عکاسی از خود. مو بور او را عمیقا جدا و سقوط کردن یک شانه. آرایش طبیعی نگاه کرد: چهره او بود خورشید را بوسید و با یک حرکت از گرم و سرخ و همراه او استخوان های گونه. او به نظر می رسید به پوشیدن فقط یک اشاره از خط چشم در چشم و مژه ها بودند و با پوشش تیره ریمل مژه و ابرو. او عینک براق روشن در لب های او.

دومین تصویر دیگری بود selfie این یکی حتی بیشتر جلو از اول. او عینک ظریف گردنبند با آویز قلب اویزان از زنجیره ای. با Instagram فیلتر Kendra به نظر می رسد حتی بیشتر قهوهای مایل به زرد و قفل او را حتی بیشتر از پلاتین.

سابق Playboy مدل در واقع یک ثروت از عکاسی از خود عکس در Instagram مجموعه به عنوان پنجم عکس گرفته شده از خودش و توسط خودش را به عنوان به خوبی.

سومین تصویر, اما واقعا به طرفداران بینش به آنچه که در یک عکس به نظر می رسد به عنوان هر کس ایستاده بود در مجموعه ای به عنوان Kendra نشسته در صندلی در مقابل نور.

چهارمین تصویر بیشتر از نزدیک شات از عمل از سوم عکس. در این تصویر پیروان می توانید ببینید بچه, نشستن روی یک صندلی سفید پوشیدن جین گروه. در آغوش او, او چنگ کوچک سفید خرگوش اسم حیوان دست اموز.

این ششمین اسلاید در Instagram مجموعه ای که واقعا گره خورده است کل شوت هم به عنوان Kendra به نظر می رسد از یک اتاق پانسمان خود کل گروه. در این ویدئو او از چرخش باز دو پرده های سیاه خودش را نشان می دهد پوشیدن لباس نور خاکستری با بزرگ مواج باد. کوتاه فراک نگاه شگفت انگیز بر روی این مدل که زده چند به شمار در لباس.

Kendra مشترک چه زیبا او احساس به عنوان تصاویر به صورت خودکار, نوشتن که او جوابی نیامد و در شکوه از احساس است که خوب است.

طرفداران او به نظر می رسید به توافق, به عنوان آنها با عجله به بخش نظرات به ستایش ستاره واقعیت برای او به نظر می رسد و درخشندگی.

“خیره کننده است. شما به طور جدی نگاه مانند شما 21” یکی از طرفداران گفت: 34-سال-مدل های قدیمی.

“شما نگاه بسیار زیبا!!! دوست داشتن این احساس در شما” دیگر نوشت: اضافه کردن یک قلب و چشم از emoji.

“شما درخشان” قدردانی یک پیرو.

“شما نگاه زیبا Kendra..” گفت: یک کاربر.

به عنوان از مطبوعات زمان Instagram نمایش به صورت اسلاید متصلب 24,700 دوست دارد و 532 نظرات و شمارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im