Kendall Jenner کشف شد در نظر گرفتن یک سفر جاده ای با Jordyn جنگل’ شایعه سابق Devin بوکر

Kendall Jenner اخیرا عاشقانه های مرتبط دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل قدیمی شعله, Phoenix Suns بازیکن Devin بوکر.

با توجه به TMZ, Jenner و بوکر دیده می شد در آریزونا در چهار شنبه, آوریل 29. خروجی مشترک چند عکس از این دو که گرفته شد در یک استراحت توقف در نزدیکی سدنا. هر دو آنها ایستاده بود در خارج از بوکر را Mercedes-Benz Maybach برای استراحت حمام. Jenner را پشت به دوربین در یک عکس به عنوان او در تلاش برای دور ماندن از طرفداران و از paparazzi. او با پوشیدن بالا محصول سفید, خاکستری, تراش, سفید, کفش و کلاه خاکستری. بوکر کشف شد با پوشیدن پیراهن آستین بلند, سیاه, تراش, سیاه, عینک آفتابی و سفید و سیاه و سفید کفش ورزشی.

اگر چه آنها سعی می شود با احتیاط چند تن از شاهدان گزارش دیدم بوکر و Jenner به عنوان آنها در تعامل با یکدیگر است. دو گفته نگاه به درگیر با یکدیگر شاعرانه. اما Jenner و بوکر گزارش شده است دوستان پس از 2018 و قصد به آن را نگه دارید که راه. Jenner, توافق به سفر جاده ای به ذهن او خاموش بودن تحت قرنطینه برای چند هفته گذشته با توجه به خودی.

“کندال و دوستان باید یک دایره اجتماعی در میان این گروه که زیر همان اجتماعی فاصله فیزیکی فاصله دستورالعمل” این منبع توضیح داد. “دوین یک دوست است و بخشی از گروه های کوچک. آنها در زمان یک سفر جاده ای برای برخی از مقدار مورد نیاز هوا.”

حتی اگر Jenner و بوکر تنها دوستان خود تفرج ساخته شده طرفداران جنگل’ به نوبه خود سر خود را. به عنوان Inquisitrکه قبلا گزارش شده جنگل استفاده می شود به بهترین دوستان با Jenner, خواهر کایلی. دو متوقف صحبت کردن به یک دیگر پس از جنگل اتهام فریب خورده با Khloe Kardashian را دوست پسر سابق تریستان تامپسون. قبل از به تقلب و رسوایی جنگل بنا به گزارش مورخ بوکر. با توجه به زندگی برای تلفن های موبایلجنگل و بوکر مورخ تا حدود ژانویه 2019 فقط یک ماه قبل از تامپسون گفته او را بوسید. Jenner بود به طور کامل حمایت خود را از جوانه زدن عاشقانه در آن زمان به عنوان او رفت و در دو تاریخ با جنگل و بوکر با او سپس-پسر بن سیمونز.

در حالی که جنگل نیست انتشار بیانیه ای در مورد سابق خود را دوست دختر حال کردن با زن سابق او را ترک مرموز پست در توییتر. او به سادگی در توئیتر خود نوشت “سلام صبح بخیر” پس از عکس ظاهر. جنگل است پس از حذف این پست از جدول زمانی. پس از پایان دوستی خود را با کایلی کندال و بقیه خود را, خواهر, جنگل شده است با تمرکز بر روی کسب و کار و پروژه های آینده. پس از رسوایی با خانواده, جنگل بیان او هنوز هم دوست دارد کارداشیان-Jenner قبیله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>