گاراژ مجله Maurizio Cattelan / Kendall Jenner را پوشش میدهد. گاراژ مجله

با توجه به این واقعیت است که بیش از حد مربوط به انتشار گاراژ مجله است که خود زاییده افکار از گاراژ موزه هنرهای معاصر بنیانگذار داشا Zhukova آن را حس می کند که این مجله در ادامه به یکی تا خود را هنگامی که آن را می آید به مفهوم پوشش می دهد که ترکیب افراد مشهور روزنامه نگاری و هنر مفهومی. اخیرا هنرمند سیمون لی تبدیل starlet Zendaya به یونجه پردهی چشم انداز برای گاراژو Billie Eilish ساکنان ربات چشم انداز تاکاشی موراکامی. اما این مجله آخرین همکاری است که شاید جذاب ترین. برای انتشار آخرین جلد Maurizio Cattelan مفهومی هنرمند شناخته شده اخیر فروش یک موز ضبط به یک دیوار در Art Basel Miami Beach, تبدیل, Kendall Jenner به یک “نمادین آثار هنری” قطاری که به زیبایی خود اهل تفریح و بازی احساسات.

Cattelan را فریب آمیزی ساده هنری کمدینکه شامل تنها از میوه فوق مجرای ضبط به یک دیوار و که در نهایت به فروش می رسد برای $120,000 تحت سرفصل در هنر بازل در ماه دسامبر گذشته بویژه پس از موز بود کندن از دیوار یک گالری و خورده عملکرد هنرمند دیوید Datuna. با این گاراژ پوشش است که منتشر شده به مردم در چهارشنبه Cattelan مطمئنا تولید دیگر فورا ویروسی لحظه. در واقع این نشریه است که به احتمال زیاد شرط بندی بر روی آن. “نگاهی به گذشته موز قسمت به نظر می رسد مثل یک راه برای فکر کردن در مورد همه چیز از خبر جعلی به ویروسی شهرت به نهادی بی اعتمادی به ثروت نابرابری” گاراژ editor-in-chief علامت Guiducci در بیانیه ای گفت. “در راه که, Jeff Koons شد هنرمند پر تلالو نئون aughts به Maurizio Cattelan است که هنرمند ما dystopian عصر. آن را دوست دارم یا نه.”

همچنین نگاه کنید به: بیانسه پروژه بعدی قرعه کشی خواهد شد از مادر او را در سطح جهان مجموعه هنر

به علاوه با این تفکر در ذهن, Kendall Jenner نیز تجسم hyper-داری بیش از حد خاص استانداردهای زیبایی که هنوز هم تسلط بر ذهن ما در سال 2020 حتی در علاوه بر این به مقدار زیادی از پیشرفت های که ساخته شده اند در افراد مشهور و مد جهان vis-a-vis فراگیر. با امیز نگرش و بید قاب Jenner, یک کودک از امتیاز شده است فوق العاده معروف برای تقریبا تمام عمر او اساسا با توجه به شانس. اگر که نه به عنوان مضحک به عنوان یک موز ضبط به یک دیوار که به نام هنر, آنچه در زمین است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im