لب کیت مغول Kylie Jenner ندارد وقتی که می آید به تعطیلات عجیب و Keeping Up With the Kardashians شخصیت رفت و همه را با او اخیر باهاما دور شو. کایلی رو سر شروع به شکستن بهار سفر با دختران-تنها گردش به بندرگاه جزیره است. او jetted به منطقه کارائیب با دختر, Stormi آورده و بگیرید و یاد دهید از جمله آناستازیا Karanikolaou و کهربا Asaly. کایلی را خواهر بزرگتر, Kendall Jenner, به نظر می رسد به ملاقات با این گروه کمی بعد با مازاد Instagram photos از همه طرف های درگیر.

این گروه در زمان یک جت خصوصی به جزیره ماند و در با نام تجاری جدید ویلای Rosalita یک مجلل شش اتاق خواب و 7.5-حمام عقب نشینی راست بر روی آب است. اگر شما علاقه مند در تلاش برای تقلید از کایلی, لوازم آرایشی, میلیاردر, شما می توانید سعی کنید و کتاب در محل Airbnb—است که اگر شما 10000 $در یک شب به یدکی.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با توجه به مالیبو عمارت با یک ستاره شجره نامه

کارداشیان دانشنامه E! اخبار تایید گروه خود را صرف تعطیلات در ویلا Rosalita و آنها که ماندند در اموال و “تا به حال همه چیز را به آنها را…خانه شد و قبل از ذخیره خود را برای ورود.” به نمایشگاه ما می توانید ببینید که چرا آنها نمی خواهند به ترک زیبا و مستغلات.

خانه اصلی ویژگی های چوب حک شده جزئیات و منظره اقیانوس از هر اتاق و همچنین به عنوان اصلی آثار هنری بر روی دیوار. آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ و یک چوب بزرگ در صدر مرکز جزیره است.

وجود یک پوشش ایوان در طبقه فوقانی سالن و نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری مجموعه و همچنین به عنوان یک سالن سرپوشیده با سقف طاقی شکل و یک منطقه است. حیاط خلوت شامل یک استخر بزرگ و تحت پوشش غرفه با loungers خورشید تخت و یک کوره به علاوه یک ناهار خوری غرفه با یک نوار.

این گروه در زمان بیشتر photoshoots از ما احتمالا می تواند جزئیات را در حالی که در صفحه اصلی و همچنین صرف یک روز شناور در اطراف در یک قایق بادبانی یک مناسبت خاص که کایلی و Stormi donned مطابق دیور گروه. کایلی و کندال نیز تا به حال یک هماهنگی بیکینی لحظه چون #محتوا.

کایلی کندال و بقیه تعطیلات خدمه بازگشت به خانه است اما به نظر می رسد آنها به دست گرفته اند و به اندازه کافی عکس ها برای پر کردن همه Instagram خوراک برای بعد از هزار سال. اما نه مثل آنها خواهید بود به ماندن قرار داده و برای مدت طولانی—کایلی احتمالا در حال حاضر برنامه ریزی های بعدی او دور شو هر چند ما تعجب می کنم اگر او تا به حال قادر به بالا در تابستان گذشته واقعا اسراف سفر, زمانی که او در زمان دوستان و خانواده در یک $250 میلیون قایق بادبانی در سراسر اروپا به جشن تولد او.