Kelsey Weier به دست آورده است او نقطه به عنوان یکی از شش نهایی زنان در پیتر وبر مداوم فصل لیسانس. در اخیر Instagram, عکس Weier دیده می شود smooching وبر بر روی نیمکت در حالی که دختران انجام telenovela در گروه تاریخ. در پس زمینه عکس توسط شخص شرکت کننده Mykenna Dorn که به نظر می رسد ناراحت کننده و نا امید نمایش عمومی از محبت است.

این telenovela تا به حال یک داستان عاشقانه خط و مجاز هر یک از دختران برای به دست آوردن کمی از یکی در یک زمان با وبر در حالی که بازی تمام بخش های مختلف.

“لوز کردن, دوربین, acción,” Weier زیر نویس پست از جمله چند عکس دیگر از این قسمت و گروه تاریخ.

Dorn کردم تاسف نقش خدمتکار در طول telenovela و خانه فرستاده شد در قسمت قبلی پس از دراماتیک مبارزه با یکی از شرکت کنندگان دیگر. Weier از سوی دیگر قادر به امن افزایش یافت و در نتیجه زمان بیشتری برای ادامه رابطه او با وبر.

وجود دارد هیچ انکار که Weier حال راکی شروع این فصل پس از یکی دیگر از شرکت کننده هانا ان Sluss به طور تصادفی در زمان یک بطری شامپاین که Weier آورده بود از خانه و در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن با وبر. او نمی نگه داشتن او در ناامیدی به خودش و آن را تبدیل به یکی از اولین دعوا از فصل. به منظور تشویق وبر خود بطری جدید برای به اشتراک گذاشتن اما همه چیز رو حتی بدتر زمانی که آن را منفجر می شد در چهره اش.

در حالی که این حادثه منجر به بسیاری از الگوهای رفتاری و جوک های آنلاین Weier به نحوی موفق به بازیابی شده است و نسبتا بدون مشکل به عنوان فصل ادامه داده است به آرامی اما مطمئنا با نزدیک شدن به وبر.

در علاوه بر این به Sluss و Weier دیگر زنان باقی مانده شامل ناتاشا پارکر, Madison Prewett ویکتوریا فولر و کلی فلاناگان. وبر دقیق پایان ندارد به بیرون درز نشده است اما دو نهایی شرکت کنندگان معتقد هستند Prewett و Sluss.

تمام درام در این فصل باعث شده است تا بسیاری از واکنش برای وبر. او بعدها در پاسخ به این انتقاد که Inquisitr قبلا گزارش شده است.

“شاید من آرزو می کنم من می تواند قرار داده ایم پای من پایین کمی بیشتر در موارد خاص و دیده حقیقت کمی واضح تر. دوباره من تلاش من. آن را سخت دوستیابی است که بسیاری از زنان است. آن را در همه آسان نیست. من فقط کسی که به طور طبیعی, بله, من می خواهم برای دیدن در همه. من می خواهم همه را به نفع شک. و که آمد به نیش من کمی در این نوع از تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im