Kelsea Ballerini می رود آرایش-رایگان برای خنده دار ‘قرنطینه’ تمرین که شامل مرتع پرورش احشام شیب

Kelsea Ballerini مصرف شده و کالری سوزانده برای یک آشپزخانه عرق جلسه بود که طرفداران او در حمله و تشنج. روز پنجشنبه “Miss Me More” hitmaker در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از نوآورانه روال تمرین با 2.1 میلیون پیروان. او همچنین نشان داد یکی از گاه به گاه به نظر می رسد که او را تاب شده است در حالی که cooped در خانه.

برای او احمقانه رسانه های اجتماعی و عملکرد 26 ساله موسیقی کشور احساس شد و تاب یک جفت پلنگ-نسخه قابل چاپ طناب کشی sweatpants و معصوم سیاه و سفید بالای مخزن. او پیراهن ورزشی پایین قطع گردن مربع.

Kelsea تا به حال مو بور او را کشیده تا در یک موی دم اسبی. دو طرف از پلاتین گیسوان بودند فریم چهره او که به نظر نمی رسد به یک کوک آرایش بر روی آن.

این “دست من” خواننده شد با استفاده از فرش دونده در آشپزخانه خود را به عنوان ورزش mat. او در طبقه در موقعیت شروع به خم زانو فشار, و او یک تکه بزرگ سیب زمینی تراشه آویزان کردن از دهان او. یک شیشه باز می گذارد صاف تگزاس شیب نشسته بود روی زمین در مقابل او.

دوربین فیلمبرداری Kelsea از جلو. او به طور خلاصه در نگاه قبل از آن انجام یک فشار کاهش بدن او فقط به اندازه کافی به غوطه دادن تراشه در مرتع پرورش احشام شیب. او پس از آن افزایش یافت به بالا و با استفاده از زبان خود را به جلو و تراشه به داخل دهان او. به عنوان او به خوردن در او شور میان وعده او رسیده به یک بسته چیپس نشسته در نزدیکی و برداشت یکی دیگر.

به عنوان او ادامه داد: جویدن اولین تراشه Kelsea ساخته شده یک ژست بی تاب با تکان دادن یک ثانیه در اطراف در یک دایره. پس از او بلعیده او به اتمام یکی دیگر از هرزه از خوشمزه ورزش. این زمان در اطراف او سست کردن گردن او کمی با کج کردن سر خود را از سمتی به سمت او به عنوان munched.

در این عنوان از پست Kelsea نشان داد که او با استفاده از خود را غیر معمول تجهیزات ورزش برای نگه داشتن خودش را سرگرم در حالی که او خود quarantining در خانه.

مانند بسیاری از مشاهیر Kelsea گرفتن مشاوره از مقامات دولتی و کارشناسان پزشکی به طور جدی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. او بدیهی است که انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus با ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله و طرفداران او را دوست دارم که چگونه سرگرم کننده او را برای ساخت مستند نگاه کنید.

“این بهترین چیزی که شما تا کنون انجام داده ام…من در حال حاضر الهام” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“در نهایت یک تمرین تصویری من می توانم پشت” یکی دیگر از فن پکتیا میباشد.

“این است که من با شراب” نوشت: او همکار موسیقی کشور استار جسی جیمز دکر. “برای برخی از این دلیل من دوم لیوان شراب من شروع به انجام lunges در اتاق نشیمن من بین جرعه.”

“هنگامی که این است که بیش از ما در حال داشتن یک شراب و چمباتمه زدن شب چیزی است که من از شنیدن… (من با پوشیدن تمام kittenish دنده),” Kelsea پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>