Kelly Rowland به شمار در سینه بند و Panties برای اثبات سن فقط یک عدد

Kelly Rowland — که با نام کامل Kelendria Trene “کلی” Rowland — راه راه را به او ملزومات برهنه و نشان داد آنچه یک زن رشد به نظر می رسد مانند در زیر آن همه. 39 ساله و مادر یک به روز رسانی خود را Instagram on پنج شنبه, مارس 12 وب عکس از بدنساز-باب روز bod برای او 10.1 میلیون پیروان.

به عنوان کسی که او را نگه داشته Insta متمرکز بر خانواده و دوستان و حرفه ای حرکت می کند (از جمله آخرین مجرد “قهوه”) زدن ضربه محکم و ناگهانی داشت و قدردانی برای این خواننده طرفداران زیادی دارد.

در عکس سابق destiny’s Child عضو نگاه به ایستادن در مقابل آینه حمام با وان حمام و شیشه ای ایستاده دوش و پشت سر او. رولند بود به وضوح خجالتی نیست در مورد اینکه به عنوان دیده می شود وجود دارد یک مشخصه باز کردن پنجره در بالای وان حمام با درختان سبز در نظر.

رولند مطرح شده با دست راست در حال استراحت seductively در مقابل او سیاه cheeky-برش لباس زیر. او همراه با زیر جامه با یک تطبیق سینه, سیاه, سینه بند. او نگه داشته و جواهرات خود را حداقل با چند طلا گردنبند به دور گردن او و چند جفت طلا hooped گوشواره همراه خود را گوش.

موهای او نگاه به عقب کشیده در یک موی دم اسبی کردن گردن او. ناخن های خود را به نظر می رسد در کوتاه سر هر رنگ و به خوبی آراسته.

با بخار هنوز هم در حمام و Rowland به دنبال داشته دیویی, روشن, پوست, خواننده ممکن است فقط از آن خارج شد. در Instagram, داستان رولند نسبت به او و درخشان پوست به بدن کره و روغن از محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری MUTHA.

این “انگیزه” خواننده برگزار می شود آی فون خود را در دست چپ خود که محافظت شده توسط رنگارنگ و شایان ستایش مورد با آنچه نگاه به یک عکس از یک دختر با پوشیدن عینک و برگزاری یک کتاب است.

“این یک تشنگی دام…….من فقط میخوام این ترک اینجا. #39” خواندن زیرنویس. رولند تبدیل 39 در اوایل سال جاری و به وضوح می خواستم به همه نشان می دهد که بدن او شد و ادامه خواهد داد به باقی می ماند ربوده است.

این پست را به دست آورد و نزدیک به 300,000 دوست دارد همراه با بیش از 6000 نظرات فقط در دو ساعت پس از آن ارسال. بخش نظر شد پر آتش و قلبی چشم از emoji و واکنش های مثبت از بسیاری از افراد مشهور از جمله Tracee Ellis Ross, آواز, خواهر, اواز یا موسیقی دو چوپان x هلی مصی آریاس, Tess Holliday, و بیشتر.

“بیا sis!!! Lemme در این طبقه و این abs!!!” اظهار نظر یکی Instagram کاربر.

“با تشکر از شما برای این!!!!!!!!!!!! زیبا گفت:” یک کاربر دیگر به دنبال یک جریان از قلب-چشم از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>