Kelly Ripa طول می کشد یک فرصت قدم زدن با شوهر علامت Conseuelos سگ و Chewie

Kelly Ripa است ماتم از دست دادن او سابق شرکت میزبان Regis Philbin که به تازگی درگذشت در سن 88. صبح میزبان بحث نشان می دهد دیده می شد و در مورد با علامت گذاری consuelos, بیش از آخر هفته. روز بعد از این خبر غم انگیز اعلام شد, در حال رشد دیده می شد در برخی از تازه هوا به عنوان آنها قدم از طریق Hamptons در نیویورک است. عکس از زن و شوهر معروف دیده می شود در این ایمیل روزانه.

کلی و رضایت شوهر خال خال شد راه رفتن خود را سگ شایان ستایش Chewie. 49 ساله و مادر سه تا به حال نگه دارید از دسته سه تایی که متصل به پوچ یقه. در سوی دیگر او بود بر روی برگزاری یک فنجان قهوه. او عینک یک تی شرت آبی و خاکستری sweatpants که او کشیده بود تا به او اواسط گوساله. او همچنین sported یک جفت زرد و سیاه, فلیپ فلاپ. با وجود اینکه در خارج از کلی تصمیم به پوشیدن ماسک بر دهان و بینی در هنگام تفرج. خروس بزرگ, مو آبشاری گذشته شانه های او. کلی بیان نگاه کمی غم انگیز در عکس به عنوان او را متوقف به اطراف نگاه در یک نقطه.

در یکی از عکس ها در سایت سرگرمی, علامت شبیه او بود بیش از حد خوشحال است در مورد چیزی. بیان صورت خود به نظر می رسد بسیار شدید و احتمالا کمی ناراحت است. این احتمال وجود دارد که او را هیجان زده است که آنها در حال دنبال شدن و داشتن عکس و جامعی در حالی که آنها در تلاش بودند برای لذت بردن از وقت خود را با هم.

Kelly Ripa and Mark Consuelos
  راب کیم / گتی ایماژ

این ریوردیل بازیگر تا به حال در یک جفت سبز شورت و تی شرت تیره که flaunted عضلات خود را بالا bod. حتی علامت ران و ماهیچه های ساق پا بر امده بودند به عنوان او راه می رفت. او در یک جفت خاکستری crocs به عنوان به خوبی. او همچنین انجام یک فنجان قهوه در دست خود را که همسان همسر خود را. اما نبود او با پوشیدن ماسک بر روی صورت خود مانند کلی بود.

Chewie به نظر می رسید برای لذت بردن از خارج از منزل بزرگ به عنوان او دیده می شد خرناس زمین و نگاه کردن به اطراف. کلی در مورد سگ برای سال در صحبت های او نشان می دهد. او به خوبی توسط کل گذاری consuelos, خانواده است.

کلی سابق شرکت میزبان Regis Philbin, درگذشت یک حمله قلبی در جولای 25 و او به سرعت در زمان به Instagram برای ارسال یک ادای احترام به او. او ابراز غم و اندوه خود را بیش از مرگ او و همچنین با ارسال پیام تسلیت به شادی و بقیه خانواده اش. آنها با هم کار برای 10 سال میزبانی زنده! با Regis and Kelly تا خروج خود را از نشان می دهد در سال 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر