Kelly Ripa Snuggles با علامت گذاری Consuelos,: ‘Pre-اجتماعی فاصله’

Kelly Ripa آغوش کشیدن با علامت گذاری consuelos, در رجعت Instagram photo او که اعلام کرده بود “pre-اجتماعی فاصله” در تصویر را پیدا کنید. ضربه محکم و ناگهانی به وضوح نمایش محبت زن و شوهر از 23 سال است و برای یک دیگر.

کلی و مارک چهره ها دیده نمی شود در عکس. بلکه خود را در آغوش و دست های در هم تنیده و قطعات خود را torsos دیده می شود در پس زمینه.

این زندگی با کلی و رایان میزبان دست خود را به آرامی قرار داده شده در بالای شوهرش بازو. نمایش های دیدنی و جذاب مانیکور و نازک الماس عروسی گروه, کلی به خوبی می تواند یک مدل دست او بلند و نازک رقم خواهد بود ایده آل برای آن خط کار می کنند.

علامت گذاری به عنوان بازوی به نظر می رسد معمولی دروغ گفتن در سراسر قفسه سینه خود را. هوشمند-به دنبال ساعت مچی زینت مچ دست خود را و او با پوشیدن مایل به قرمز-صورتی رنگ با پیراهن سفید لوله کشی.

طرفداران قدردانی از تصویر است که بدون نشان دادن هر گونه بیش از حد بالا و PDA ها نمایش داده می شود یک پیوند واقعی بین دو نفره که پدر و مادر سه فرزند: Michael لولا و خواکین.

“من به معنای واقعی کلمه نمی تواند کشف کردن که چگونه همه اسلحه ها اتفاق می افتد و که در آن شروع و پایان. اما این همه به نظر می رسد دنج اظهار داشت:” یکی از طرفداران.

“من عاشق راه شما یکدیگر را دوست دارم” گفت: یک دوم پیرو کلی.

“که چگونه آن را احساس می کند هر روز این روز است. مانند که در آن می خواهم به گذشته بروید؟” اظهار داشت: یک سوم Instagram کاربر.

“عشق ناخن رنگ! تازه چیزی که من در نگاه اول شاید به این دلیل که من در حال غم انگیز! لذت بردن از زمان با اینکه احاطه شده توسط یک خانواده دوست داشتنی” گفت: یک چهارم فن.

همچنین به اشتراک گذاری احساسات خود را در مورد عکس, بودند, افراد مشهور بگیرید و یاد دهید, Lisa Rinna, Sarah Michelle Gellar, لیز تیش تناسب اندام, مربی, اسحاق Calpito و هنرمند آرایش Kristofer دست و پنجه نرم.

دوشنبه, مارس 23 کلی بود پیوست شده را علامت به صورت زنده‘s برای اولین بار از راه دور پخش. او گود در آینده موسیقی قسمت از ریوردیل و همچنین ساخت خود را مهم دیگر خنده به عنوان آنها به نظر می رسد در دوربین با هم.

علامت گذاری به ستاره دار به عنوان مشعر تسلیم در سری CW پس از سال 2017, کار در کنار بازیگرانی چون لیلی Reinhart, Cole Sprouse, KJ Apa, Camila مندس کیسی Cott, Skeet Ulrich, چارلز Melton, Marisol Nichols, Molly Ringwald و اواخر Luke Perry.

علامت گذاری نیز به طور منظم پر در ABC روز بحث سری که کلی شرکت میزبان در طول سال شده اند را برای تعطیلات و یا دلایل شخصی. طرفداران لذت بردن از تماشای شوهر را آسان گفتگوی بورسی عنوان کلی و علامت شوخی با یکدیگر و بینندگان اجازه دهید نگاهی نزدیک تر خود را خوشحال اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>