Kelly Ripa سهام Lookalike عکس از علامت گذاری Consuelos, و پدر خود را

Kelly Ripa مشترک lookalike, عکس از و شوهر, علامت گذاری consuelos, و پدرش سائول به Instagram, قرار دادن تصاویر side-by-side در تلاش برای طرفداران نشان می دهد چقدر این دو نگاه پس از علامت گذاری تصمیم به رشد آنچه که او خواستار یک قرنطینه سبیل.

این زندگی با کلی و رایان میزبان نوشته شده در عکس با هم به او نشان می دهد 2,7 میلیون پیروان وهم آور شباهت بین پدر و پسر.

در سمت چپ او خوش تیپ پدر در یک عکس از سال 1966 پنج سال قبل از علامت به دنیا آمد و Saul Camilla گذاری consuelos, در مارس 1971. در سمت راست علامت در یک زمان عکس گرفته شده در طول یک پخش زنده روز دوشنبه, آوریل 20.

گرفتاری زیاد است که همیشه ساخته شده توسط طرفداران هر دو علامت و کلی است که خود را پسر مایکل است تصویر تف پدرش. به نظر می رسد اپل نمی افتد از درخت با توجه به کلی عنوان.

Saul ورزشی همان منظمی coiffed مو به عنوان پسر او البته یک کمی بیشتر به این سبک در اواخر دهه 1960. آن را نیز جدا در همان سمت. پدر و پسر را به همان صورت و شکل ابرو و همچنین به عنوان های عمیق شباهت در ساختار چشم و بینی.

علامت گذاری به سرعت پاسخ خود را پس از ذکر جزئیات در این عکس که کلی اضافه شده به منظور افزایش بیشتر شباهت بین تصاویر. کمی هوا غلاف قرار داده شد در Saul گوش پس از آن بیشتر شبیه علامت اخیر تصویر. شوخی علامت گذاری به خواسته همسر خود را اگر هوا غلاف شد یک “چیز” در آن زمان.

یکی دیگر از طرفداران خواسته کلی در بخش نظرات اگر او نمی خواهد ذهن به اضافه کردن یک عکس از مایکل به مونتاژ. در پاسخ سرگرم کننده اظهار داشت که مایکل در واقع رشد ریش و سبیل نیز پس از coronavirus خود قرنطینه آغاز شد.

دیگر Instagram followers اشاره کرد که آنها هنوز هم در حصار در مورد مارک سبیل داد و کلی ایده های مختلف به عنوان به چگونه او را به تراشیدن آن. Inquisitr قبلا گزارش شده طرفداران احساسات وقتی خوش تیپ ریوردیل ستاره برای اولین بار عرضه صورت خود را در صبح نشان می دهد بحث در اوایل این هفته.

“او به نظر می رسد مانند یک کپی از پدرش. او نگاه جوان بدون آن اما با تمام معنی اجازه دهید به او بگویید که او به نظر می رسد شگفت انگیز بنابراین او خواهد شد و اصلاح آن” کنایه آمیز یکی از طرفداران زن و شوهر است.

“لطفا متقاعد کردن علامت به نگه داشتن stache. به نظر می رسد بزرگ!!” اظهار داشت: یک دوم فن.

“وای اپل نمی افتد دور از درخت او تف تصویر از پدرش. در حال حاضر فقط اضافه کردن مایکل و ما باید سه قلو!” گفت: یک سوم Instagram کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>