Kelly Osbourne بازديد والدین آزی و شارون برای اولین بار در سه هفته به عنوان آنها را از خود جدا

Kelly Osbourne بازدید کرده پدر و مادرش شارون و آزی برای اولین بار در سه هفته گفت: شخصیت تلویزیونی جدید در Instagram به اشتراک بگذارید. هر دو شارون و آزی شده اند خود منزوی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. کلی ارسال شده یک عکس از سه داشتن یک سفر به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی سایت که در آن آنها با پوشیدن ماسک و جمع شده در حیاط خلوت خود.

در ضربه محکم و ناگهانی, کلی, Ozzy, و, شارون در حال نشسته در اطراف خیره کننده ، حیاط خلوت واحه یک محل که در آن آزی و 71 و شارون, 67, می توانید با خیال راحت گرفتن برخی از هوای تازه در حالی که باقی مانده قرنطینه و سلامت خود را به خطر می اندازند. Ozzy می افتد در معرض خطر دسته از کسانی که بیشتر در معرض COVID-19 با توجه به تشخیص بیماری پارکینسون.

احاطه شده توسط سبز سرسبز درختان و بوته های حیاط خلوت و آرام و بی سر و صدا. استخر هم مرز با بتن گردشگاه که در آن یکی می توانید با خیال راحت نشستن و لذت بردن از بودن در کنار استخر. اسپانیایی سبک و مستغلات برجسته گذر سرپوشیده که در آن پرده عقب کشیده بر روی یک ایوان که در آن یک نسیم خنک لذت می برد می تواند اگر آنها مایل به سرمایه گذاری در خارج از منزل.

کلی است که در سمت چپ تصویر. او با پوشیدن یک توپ بیس بال نیوجرسی با پدر او چهره بر آن است. او نشسته پا روی پا انداخته و با دست به بالا در دو نشانه صلح. او همچنین با پوشیدن یک ماسک صورت.

Ozzy نشسته است در یک صندلی در مرکز. او با پوشیدن یک قهوه ای تی شرت و کت و شلوار و همچنین به عنوان یک چهره سیاه و ماسک برای مطابقت با سیاه و سفید خود را فدورا.

شارون در سمت راست بهره گیری از این دیدار در کنار خانواده سگ. او بیش از حد لباس معمولی پوشیدن جاگر یک بلوز سفید و سفید ماسک صورت.

در تصویر دوم کلی مشترک یک تصویر از یک پیام متنی دریافت از محبوب پدر است که اعلام کرد, چگونه شاد او بود به او مراجعه کنید. وی همچنین گفت ببخشید نمی تواند آنها را بوسه و آغوش به دلیل اجتماعی فاصله قوانین قرار داده و به اثر به نگه داشتن یکی دیگر امن از عفونت است.

کلی اشاره در عنوان که پدر و مادر او هستند و به خوبی انجام می دهند و امیدوار است که همه پیروان خود را امن باقی می ماند.

طرفداران چپ نظرات خود را در مورد سلامت و رفاه کل آزبورن قبیله.

“پدر و مادر من شده اند به طور کامل قرنطینه (بسیار امن) در حالی که من و خواهرم به ادامه کار پس پدر و مادر من آمد و کاهش مواد غذایی در جلو ما قدم و ما رو به بحث در راهرو با فاصله. خیلی غم انگیز است. من امیدوارم که خانواده خود را به خوبی و خوشحالم که شما رو به دیدن آنها!! نماز است.” گفت: یک پیرو.

“من کاملا درک می کنم چقدر سخت این فقط برای شما. اما خیلی خوشحال شما قادر به صرف برخی از زمان با او. من امیدوارم که همه شما اقامت امن و سالم اظهار داشت:” دوم Instagram کاربر.

“عاشق نگه داشتن مادر و Ozz-مرد امن” اعلام کرد یک سوم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>