کلی گیل نشان می دهد بی عیب و نقص رقم در نحیف بیکینی در ساحل,

مدل کلی گیل حیرت زده او را بسیاری از رسانه های اجتماعی طرفداران یک بار دیگر در روز یکشنبه, جولای 26, پس از او یک عکس از خودش که نشان داد او قاتل بدن. بمب به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن این پست که به سرعت تبدیل به یک ضربه با 1.4 میلیون پیروان.

24-در سال victoria’s Secret model, که از استرالیا و هندی تبار بود عکس beachside برای عکس. کلی در مرکز صحنه به عنوان او در واقع خودش را به طور مستقیم در مقابل دوربین, نما در حالی که بر روی زانو های خود را. او بیشتر ساطع شرجی پرنیان به عنوان او را نگه داشته و چشم بسته او را pouted و استراحت دست خود را بر روی او جدا است.

کلی بلند ریون قفل چکیده با آب و آبشاری پایین پشت خود را — نشان می دهد که گیج بود غوطه ور سر او را در اقیانوس.

با این حال این ورزش Illustrated Swimsuit Edition زیبایی بی عیب و نقص شکل که به سرقت برده نشان می دهد که او flaunted او هیکل با کوچک لباس شنای زنانه دوتکه.

سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه بالا ظاهر برجسته فلزی چاپ و دو تسمه نازک که گره خورده در اطراف گردن و پشت. پوشاک ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان آن را محکم در آغوش گرفت او را به شکل برجسته دارایی های خود را. سینه کوچک مثلثی فنجان نیز آشکار و یک معامله بزرگ از رخ.

کلی تیمی قطعه با یک جفت از تطبیق کف آن نیز فراهم نیست مقدار پوشش کمک به رخ کشیدن شکل است. دادخواستها و به ویژه افزایش بالا برش به خصوص نشان داد او انحنا, باسن و پرت derrière. خود را بالا waisted طراحی همچنین به منظور جلب توجه به خود را بدون هسته است.

او به پایان رسید beachside نگاه کردن فقط با یک دستبند طلا.

در زیرنویس این مدل شوخی که او اجتماعی فاصله اما نه “اقیانوس فاصله.”

این تصویر خیره کننده روبرو شد با یک معامله بزرگ از پشتیبانی از طرفداران و دریافت بیش از 26,000 دوست دارد در عرض تنها چند ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. اضافی 133 پیروان زمان به پیشنهاد کلی ستایش در او شکل به نظر می رسد خوب و شنا در بخش نظرات.

“من واقعا شما را دوست دارم” یک کاربر را ستود.

“به سادگی خیره کننده” اضافه شده یک دوم فن.

“شما نگاه بسیار زیبا” یک سوم تحسین chimed در.

“فقط تا” اعلام کرد چهارمین فردی است.

کلی به اشتراک گذاشته است بیش از یک خیره کننده عکس از خودش به Instagram این ماه گذشته. در 15 ژوئیه او خیره طرفداران او یک بار دیگر هنگامی که او را لرزاند و چشم نواز قهوهای مایل به زرد است که نمایش او خوش هیکل شکل هر Inquisitr. که تصویر ثابت می شود بسیار محبوب و با طرفداران garnering بیش از 56000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر