Kelly Clarkson می گوید: “هیچ هدیه ای بیشتر’ از پدر و مادر در میان طلاق از براندون Blackstock

حتی با تمام فراز و نشیب Kelly Clarkson فوق العاده ممنون مادر. به تازگی خواننده و نشان می دهد بحث میزبان همکاری با کارتر را به میزبان های مجازی ShowHER عشق دوش کودک با توجه به مردم. در طول این رویداد کلارکسون رو کاندید مورد شادی و درد مادری.

“شما در حال رفتن به الهام برای انجام تمام این چیزهای جادویی با بچه های خود را. آیا چیزهایی که شما هرگز قبل از انجام داده اند. سعی کنید چیزهایی که شما هرگز قبل از انجام داده اند. آن را مانند یک تجربه عالی بودن پدر و مادر است. من می دانم که می توان آن را قریب به اتفاق, اما آن است که بسیار شگفت انگیز است. شما نه فقط در قالب کوچک خود زندگی می کند — آن را تغییر می در این فرآیند بیش از حد” کلارکسون گفت.

مامان دو نیز تا به حال مقدار زیادی مشاوره برای مخاطب ساخته شده بود تا از جدید و مادران انتظار. او به آنها گفت که آنها باید آسان خود را که آیا آنها در حال کار یا در خانه ماندن. این خواننده افزود که حتی اگر آن را احساس نمی مانند آن, آنها مولد بودن در هر صورت.

او همچنین آنها را تشویق به نگاه در هر وضعیت با طنز و حتی در روز با آنها احساس گریه. این صدای مربی گفت که گریه خوب بود اما آنها باید سعی کنید به خنده و اجازه دهید همه چیز به خوبی.

او همچنین گفت این جدید و مادران انتظار است که آنها باید چرت زدن هنگام چرت زدن بچه ها. او توضیح داد که این ضربه زمانی که کودکان چرت زدن برای مادران به پیدا کردن چیزی است که آنها می توانند برای خود انجام دهید.

“این کار را نکنید! نگاهی به چرت زدن به من اعتماد کن به” بت آمریکایی ویکتور سعید.

در علاوه بر این به Clarkson, چت نیز با حضور افراد مشهور مامان Shawn Johnson, شرق, Jordin Sparks و Tia Mowry-Hardrict.

کلارکسون نیز تشویق مادران به خواندن به کودکان خود. او توضیح داد که مادر او یک معلم بود و القا اهمیت خواندن در او در سنین.

کلارکسون شرکت کننده در پانل از خانه اش در لس آنجلس. او قبلا قرنطینه در مونتانا با فرزندان خود و به تازگی اعلام کرد که او و شوهر, Brandon Blackstock شد طلاق. کلارکسون برای ثبت طلاق از Blackstock در 4 ژوئن پس از نزدیک به هفت سال از ازدواج.

پس از طلاق یک منبع گفت: افرادی که کلارکسون در اولویت شرکت ایجاد شد پایدار و دوستدار محیط زیست برای کودکان است. این منبع افزود که به دلیل بی ثباتی کلارکسون رو در طول دوران کودکی خود را, او به خصوص حساس به آنچه که کودکان خود نیاز دارند. “قطعه قطعه” که نوشته شده بود در سال 2015 بود در مورد آشفتگی پدرش ایجاد شده در طول دوران کودکی خود و حمایت از او پیدا کرده بود در رابطه با Blackstock

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>