Kelly Clarkson گفته ‘متوجه طلاق او تنها گزینه’ پس از Quarantining در مونتانا

Kelly Clarkson گفته “متوجه شد طلاق او را تنها گزینه” پس از گذراندن مستند در مونتانا با او در حال حاضر شوهر جدا براندون Blackstock و فرزندان خود را با توجه به یک گزارش جدید از سرگرمی امشب. هر چند هر دو کلی و براندون که تا کنون باقی ماند آرام خود را در مورد تقسیم از شکست دیروز (11 ژوئن) که صدای مربی تا به حال به طور رسمی ثبت طلاق یک منبع ادعا کرد که ترک L. A. برای این کشور تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده برای زن و شوهر.

خودی ادعا شده که این دو که بحباله نکاح در اوردن, در ماه اکتبر سال 2013 تا به حال شده است داشتن مشکلات در حالی که قبل از کلی ساخته شده تعجب آور حرکت برای پایان دادن به ازدواج خود را. صرف زمان زیادی را با هم در مجاورت نزدیک میان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس بنا به گزارش ها تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده برای پدر و مادر.

“کلی و براندون شده بود مشکلی برای چندین ماه و ساخت یک تلاش آگاهانه برای همه چیز کار کردن” منبع ادعا کرد.

“آنها هر دو امیدوار quarantining دور از L. A. در مونتانا کمک خواهد کرد که آنها همه چیز کار کردن در ازدواج خود را, اما به جای تغییر در محیط زیست بود و در واقع مخل” آنها اضافه شده است. خانواده کسانی که تازه از وقوع در مرتع پرورش احشام در مونتانا که کلی با افتخار نشان داد به طرفداران بازگشت در ماه آوریل هنگامی که او به آنها بینش به چه خانواده اش شده بود صرف مستند با هم.

“ثابت زمان هم به نظر می رسید در حال حاضر به چالش کشیدن وضعیت بدتر” ET‘s خودی خود ادامه داد.

این منبع همچنین ادعا کرد که کلی بسیار برنامه پر مشغله خود به عنوان یک پاپ ستاره, مربی, در , صدای, میزبان این Kelly Clarkson نشان می دهدو به زودی به ستاره خود را در لاس وگاس اقامت قبلا نگه داشته و ذهن او را از ازدواج مشکلات است. اما در همه زمان صرف شده در یک مکان ظاهرا “به او زمان او نیاز به فکر کردن در مورد زندگی خود و ازدواج او.”

آن را با زمان زیادی برای فکر می کنم که کلی “می دانستم که او فقط نیاز به دنبال قلب خود را و در نهایت متوجه شد طلاق او را تنها گزینه” با توجه به منبع.

در حالی که کلی طلاق در آمد و به عنوان یک شوک برای طرفداران, سایت خودی ادعا کرد که کلی بوده و صوتی در مورد ازدواج او با مبارزات درونی او دایره.

“کسانی که نزدیک به آنها را می دانم که آن را دشوار است” این منبع گفت.

به عنوان گزارش شده توسط مردم این هفته “من به جرات شما” خواننده رسمی ثبت طلاق در لس آنجلس در ژوئن 4, هر چند این مقاله ذکر شده جدایی خود را از تاریخ به عنوان “TBD.” نه هنوز صحبت علنی در مورد تقسیم شود.

کلی و براندون پدر و مادر به 6-year-old daughter رودخانه و 4 ساله پسر Remington. براندون همچنین دارای دو فرزند 18 ساله و دختر 13 ساله ست از ازدواج قبلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید