Kelly Clarkson اذعان می کند او پسر اسان: ‘من هیچ غرور یا شرم!’

همه چیز خیلی بی دست و پا برای Kelly Clarkson این هفته به عنوان او رنج می برد لحظه ای شرم آور در کابین خود را در مونتانا که در آن او سوار کردن شیوع کروناویروس در کنار خانواده اش. محبوب صدای مربی را به توییتر بیش از آخر هفته به صراحت نشان می دهد اقدامات از جان گذشته او را پس از لوله کشی در خانواده کابین یخ زد تا که ترک آنها را بدون هیچ قابل استفاده توالت.

“دوشیزه مستقل” خواننده به اشتراک گذاشته شده در این لحظه بی دست و پا با طرفداران در تاریخ 22 مارس به عنوان او نشان داد که همه چیز آنقدر ناامید میان مسئله لوله کشی که او مجبور به استفاده از 3 سال Remington را اسان زمانی که او نیاز به یک استراحت حمام.

“بنابراین ما لوله کشی مسدود کردن در کابین کوچک در مونتانا و بدون شوخی من فقط با استفاده از کودک نو پا من را احمقانه” کلی به او گفت 12.3 میلیون پیروان در کنار گریه و خنده و لودگی دست emoji مدت کوتاهی پس از او برانگیخته عمده بحث با Blake Shelton در صدا پس از یک اشتباه بیش از ابزار است.

“و فقط می خواهم که من هیچ غرور یا شرم!” کلی و سپس به شوخی قبل از اضافه کردن “هر روز به ارمغان می آورد چیزی است که من فکر کردم من می خواهم هرگز فراموش hahahaha.”

و در حالی که لحظه ای بود مطمئنا خیلی شرم آور برای مادر از دو طرفداران به وضوح قدردانی اولین American Idol winner خیلی صادقانه در رسانه های اجتماعی به عنوان او ارائه شده کمی طنز امداد رسانی به طرفداران در سراسر جهان مجبور به ماندن در خانه های خود را در میان coronavirus نگرانی.

“دختر شما برنده بهترین توییت های هفته” یکی از طرفداران پاسخ داد به کلی اعتراف در کنار گریه خنده از emoji.

“آیا کودک نو پا خود را به شما تبریک می گویم در حمام خود را انجام?” یکی دیگر از فن شوخی پرسید با همان emoji اضافه “ایمن ماندن, ماندن خوب است.”

“من شما را دوست دارم کلی…شما فوق العاده شگفت انگیز و بسیار فروتن… یک هنرمند و یک انسان کامل است… خدا حفظ و نگهدار شما و خانواده خود را” سوم شخص توییتی در پاسخ.

آنها سپس افزود: “شما ساخته شده من خنده در روز دشوار جهان است رفتن را از طریق… مراقبت شما و خانواده شما… ما شما را دوست دارم!”

کلی اعتراف به دریافت بیش از 390 رسانهها و بیش از 17,700 در برای اولین بار از 17 ساعت از او توییتی آن است.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم کلی است که اقامت در داخل خانه با یخی با لوله کشی به عنوان او پایبند به دستورالعمل دولت به ماندن در داخل. اما زیبایی است که به برندن Blackstock و زن و شوهر مشترک دو فرزند Remington و 5 ساله در رودخانه. براندون نیز پدر به دو مسن و کودکان و نوجوانان ساوانا و شیث از ازدواج قبلی است.

ستاره اوایل این ماه اعلام کرد که فیلمبرداری در eponymous نشان می دهد بحث کلی کلارکسون نشانشده است به حالت تعلیق در میان COVID-19 شیوع. او همچنین از برنامه ریزی برای ارائه 2020 Billboard Music Awards در آوریل 29, هر چند این جایزه نشان می دهد نیز به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>