طلاق پر از سابق خانم مینه سوتا Kellie ممکن است چوین نشان می دهد جزئیات جدید در مورد اخیر خود بیگانگی از کار اخراج افسر پلیس درک چوین. هفته گذشته Kellie چوین وکیل اعلام مشتری قصد طلاق کند. در حال حاضر TMZ سهام برخی از جزئیات از این کاغذ بازی.

طلاق پر کردن لیست تاریخ جدایی برای زن و شوهر به عنوان ممکن است 28. این است که تنها سه روز پس از جورج فلوید از مرگ و قبل از سابق مینیاپولیس افسر دستگیر شد.

حقوقی اسناد و مدارک به دست آمده توسط TMZ لیست یک “شکست غیر قابل استرداد” در ازدواج و نشان می دهد که این اتحادیه “را نمی توان نجات داد.”

تشکیل پرونده نشان می دهد که Kellie چوین نمی خواهند هر طور موقت یا دائم حمایت همسر از شوهر جدا. علاوه بر این او خواسته است که درک چوین نه دریافت هر گونه حمایت همسر یا.

طلاق مستندات درخواست حتی یک تقسیم زن و شوهر در دارایی و او می خواهد به عنوان یک خانه آنها خود را در ویندرمر فلوریدا. او نیز می پرسد که او قبل از ازدواج نام می گردند و مدارک نشان می دهد که او می خواهد مالکیت زن و شوهر در اوکدیل مینه سوتا به عنوان به خوبی.

دو ازدواج در ژوئن 12, 2010. او خانم مینه سوتا در سال 2018 و قبلا به عنوان یک مسکن برای Re/Max نتایج. به عنوان StarTribune جزئیات متولد شد و در لائوس در سال 1974. خانواده اش نقل مکان کرد به تایلند در سال 1977 با توجه به جنگ.

روزانه ایمیل جزئیات است که Kellie چوین آمد به ایالات متحده به عنوان یک کودک پناهنده و او دارای دو پسر بزرگسال از رابطه قبل از. قبل از تبدیل شدن به یک مشاور او در Hennepin شهرستان مرکز پزشکی به عنوان یک رادیولوژیست. این است که ظاهرا جایی که او به ملاقات Derek چوین که آورده بود یک مظنون به تسهیلات برای بررسی سلامت و بعد برگشتم به درخواست او را در یک تاریخ.

در حالی که او در حال حاضر بیکار و طلاق تشکیل پرونده آمده است که Kellie چوین معتقد است که او به طور کامل قادر به ارائه برای خودش.

به زودی پس از فلوید مرگ شایعه است که Kellie چوین نیز از افسر دیگر در صحنه است. ادعا می کند مانند آتش سوزی گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی است که برادر او است Tou Thao افسر که دیده می شد کاری با درک چوین در سراسر بسیاری از این حادثه.

با توجه به Kellie چوین وکیل آماندا ماسون-Sekula این است که دقیق نیست. وجود دارد این است که ظاهرا هیچ ارتباط آنچه بین Thao و Kellie چوین.

دیگر از داشتن وکیل انتشار بیانیه ای به مطبوعات و صدای او قصد به فایل برای طلاق, Kellie چوین هیچگونه اضافی اظهارات. درک چوین همچنان در زندان است و در حال حاضر قرار دارد در سلول انفرادی در Oak Park Heights زندان است. او میله میله به نظر می رسد در دادگاه روز دوشنبه اما با توجه به ادامه تظاهرات در مینیاپولیس که رانده شد به تاریخ 8 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de