نگه داشتن خود را در کلمات و سلمان شروع به انتقال وجوه

بمبئی: Bollywood superstar Salman Khan آغاز شده است و روند انتقال وجوه به حساب دستمزد روزانه کارگران از صنعت فیلم, فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE) گفت: در روز چهارشنبه.

این بازیگر به تازگی متعهد به حمایت مالی 25,000 دستمزد روزانه کارگران که به شدت ضربه توسط 21-day مستند شامل coronavirus گسترش در کشور است. با توجه به BN Tiwari FWICE جمهور سلمان ساخته شده اولیه پرداخت از 3,000 تومان هر یک به دستمزد روزانه کارگران از صنعت فیلم شروع روز سه شنبه.

“ما به او داده بود فهرست نهایی 23,000 کارگران تا کنون که در نیاز مبرم به کمک مالی. او در حال رفتن برای انتقال پول در اقساط به او نمی خواهید مردم را به سوء استفاده از آن. او منتقل شده است در مورد 3,000 تومان برای هر کارگر دیروز و او را به انتقال پول دوباره پس از برخی از زمان. ما خدا را شکر او را برای کمک به کارگران:” آقای Tiwari گفت: خبرگزاری PTI.

یک منبع نزدیک به سلمان گفت: سوپراستار همچنان به حمایت از کارگران تا این وضعیت را بهبود می بخشد در کشور است.

“ما روند آغاز شده از روز سه شنبه. ما خواهد بود با دادن پول کافی به کارگران ماهانه ما را نیز به پول در ماه آینده و اگر این وضعیت هنوز هم همان ما ادامه خواهد داد به لحاظ مالی کمک به کارگران تا آن را نمی بازگشت به حالت عادی” این منبع گفت.

FWICE گفت: Yash Raj Films همچنین ارائه یک کمک مالی از 5,000 تومان به حدود 3000 نفر از کارگران. “علاوه بر این سلمان بسیاری از مردم از بالیوود رو به جلو آمده اند برای کمک به کارگران از جمله Ajay Devgn و Rohit Shetty که داده اند Rs 51 لاخ هر. بونی کاپور و آرجون کاپور بیش از حد پول داده و وجود دارد چند که ارائه کمک های مالی به فدراسیون. ما همچنین دریافت Rs 1.5 کرور از انجمن صنفی تولید کنندگان هند در روز سه شنبه.”

“فدراسیون دریافت کرده است در مجموع مقدار Rs 3 کرور از صنعت فیلم مردم است. ما هنوز برای دریافت پول از Netflix بکشد که آنها اعلام کرده بود به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران و همچنین از آمیتا باچان که در حال رفتن به ارائه جیره به یک لاخ کارگران است. او در حال رفتن به ارائه کوپن است که ما باید در یک یا دو روز” آقای Tiwari گفت.

او در ادامه گفت: آمیتا باچان را جیره کوپن برای کارگران نیز با توجه به انجمن های دیگر در سراسر کشور از جمله در Chennai, حیدرآباد, کلکته و کارناتاکا.

آقای Tiwari گفت FWICE است در روند ساخت یک لیست دیگر از نیازمندان کارگران و سپس آنها را به آغاز روند انتقال پول است.

“Rs 3 کرور که فدراسیون دریافت کرده است توزیع خواهد شد در میان ما پنج لاخ کارگران در ماهاراشترا. ما شروع به ارسال پول از آوریل 14 در مراحل. کسانی که دریافت هر گونه کمک مالی کمک خواهد کرد برای اولین بار. ما در حال ساخت یک لیست از جمله کارگران برای همین,” او گفت:.

“FWICE نیز آغاز توزیع سهمیه به کارگران در حومه Andheri و Jogeshwari. تا کنون ما توزیع 5,000 بسته جیره و ما را بیشتر,” او اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>