Kayla مودی اسپری قهوه مایل بسرخ بیش از همه او رخ در نشاط بیکینی تصویری: ‘می خواهم کمک کند؟’

در روز پنج شنبه, Kayla مودی ساخته هفته کار کمی جالب تر و با نشاط Instagram تصویری که او را دیدم گرفتن lathered با کرم های ضد آفتاب. چادری در یک آشکار آبی است که به طور کامل او را در معرض رخ the hot چپ به سختی هر چیزی به تخیل او به عنوان اسپری حمام آفتاب در سراسر قفسه سینه خود را و midriff در حالی که توجه خاص به جوانان آغوش. این شخص شلیک شد از نزدیک نابود و لگدمال به ساعت شنی منحنی قرار دادن و او را دارایی های جلو و مرکز برای مخاطبان به تحسین. در یک نقطه او بازگشت به دوربین, فلش هلویی نان بسیار به لذت از پیروان او.

Kayla نگاه تلویزیون غول پیکر نحیف مثلث رشته دو قطعه که تاریک سایه رنگ آبی است که با تاکید بر قهوهای مایل به زرد طلایی. این halterneck بالا ثابت بیش از حد کوچک برای پر گوشت, زیبایی, عریان نه تنها تمامیت او رخ اما یک مقدار فراوان از sideboob به عنوان به خوبی. این ریزه ruched فنجان بودند فاصله گسترده ای از هم جدا صحافی با هم در یک اسپاگتی بند رفتن در اطراف قفسه سینه خط. لباس شنا ادامه داد: با کوچک ruched شلاق زدن گره خورده است که در دو طرف با coquettish کمان. مورد ارائه پوشش به لطف آن شجاعانه برش بالا و پایین scooped کمر که نشان داد او را معوج شکم. نازک سمت تسمه کشیده شد بالا در لگن و استخوان برجسته او لاغر اندام و شکل و قاتل منحنی.

داغ, ارتش برگزار می شود هیچ چیز به او به عنوان اعمال اسپری فشردن قفسه سینه او و تکیه به جلو به سمت دوربین و سپس کشش بدن او یک بار دیگر برای نشان دادن خاموش خود را محکم بسته کمر. کم زاویه نشان داد وسوسه انگیزی اجمالی underboob قرار دادن او باب روز میانی بر روی صفحه نمایش. Kayla glided دست او بیش از همه خود را صاف و پوست نشان cheeky سمت او به عنوان تضعیف انگشتان خود را در زیر او ، این حرکت آهسته ویدیو که به نظر می رسد گرفته شده در selfie mode نیز نشان داد او نما از مشخصات قبل از flaunting پرت خلفی. مدل طعنه طرفداران با واگرد جانبی-بند از کف تیراندازی شرجی خیره به لنز به عنوان او مالیده و ران او.

“می خواهم کمک کنم.” Kayla نوشت: در عنوان وضعیتی وخیم در بسیاری از پاسخ از طرفداران مشتاق.

“می تواند یک رویای به حقیقت می پیوندند” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک آتش emoji.

“از کجا می توانم ثبت نام کنم؟!!” خواندن پیام دیگری بود که با مقدمه یک جفت قلب-چشم.

برخی از پیروان تصمیم به جذابیت Kayla با طنز خود را.

“با همه ارائه به شما کمک کند به احتمال زیاد غرق در روغن برنزه,” کنایه آمیز یک سوم Instagrammer که اضافه شده سه ROFL از emoji.

دیگران به سادگی محتوای جوشان بر او شدید بدن.

“مسحور تصویری کامل بدن” به قلم یک چهارم Instagram کاربر.

این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان آن متصلب تا بیش از 39,600 انداز و 520-به همراه نظرات. تحریک تصویری می آید تنها چند روز پس از Kayla حیرت زده با طرفداران دیگر بیکینی, کلیپ که او را دیدم استفاده از لوسیون به پشت او. آن ها مشاهده شده است بیش از 79,700 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>