Kayla Itsines, ورزش روشن-نارنجی پوش در خانه Ab Workout

تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines ارسال شده آخرین تمرین صفحه اصلی تصویری به سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در دوشنبه 27 آوریل ، تمرین هدفمند ab عضلات و طراحی شده به عنوان یک چالش برای کسانی که به دنبال ضربه شدت تمرینات خود را.

در ab workout video, Kayla عینک ساز و برگ که شامل یک سینه بند ورزشی و ساق. زرد, پستان بند شامل نارنجی راه راه در امتداد قفسه سینه band کشید و چشم به مربی را در معرض شکم. او زوج بالا با رنگ نارنجی روشن ساق پوش که رز به پوشش ناف او به پایان رسید و در مچ پا. از کون تاکید کرد Kayla بلند و لاغر ،

برای کفش, Kayla رفت و با یک جفت کفش کتانی سفید و افزود: نقره ای سازمان دیده بان ورزش برای پیگیری از آمار به عنوان او کار می کرد. او مستقیم و طولانی سبزه قفل امن بودند در یک موی دم اسبی بالا که سرازیر کردن پشت او و اطراف او به عنوان انجام تمرینات. تناسب اندام, مربی, تکمیل, نگاه کنید با یک بیت از آرایش چشم و لب براق.

در خانه ab چالش شامل چهار فرد تمرینات. Kayla نشان داده هر یک در اتاق نشیمن خود را با استفاده از یک خاکستری ورزش حصیر و یک دمبل برای تجهیزات. در عنوان از این ویدئو Kayla توضیح داد که یک دمبل لازم نیست برای کسانی که دسترسی به یک در حالی که در خانه است. موقت آیتم های خانگی مانند یک کارتن شیر پر از آب و یا شن و ماسه کار می کند فقط خوب است.

Kayla شروع تمرین با آب دوچرخه و پا شیپور خاموشی متناوب بین کشیدن زانو به سمت قفسه سینه خود را و نشست وسط آن را با مخالف خم آرنج و پای او صاف به سمت سقف و تلاش برای لمس انگشتان خود را با بازوی دراز. دوم ورزش در مدار خم شد-پا را افزایش می دهد و flutters. Kayla قرار داده و دست او را تحت پشت او و جایگزین بین بردن پاها راست و اهتزاز آنها را به بالا و پایین.

سوم ورزش در تمرین بود و کنار تخته و hip lift. موقعیت بدن خود را در یک طرف تخته, Kayla برداشته باسن خود را به بالا و پایین. نهایی ورزش بود پیچ و تاب و روسیه که Kayla تشدید با استفاده از دمبل.

در عنوان از پست مربی مشخص شده در هر تمرین و نوشت: تعداد ست ها و تکرار پیروان خود باید انجام دهید برای هر. تمرین ثابت می شود بسیار محبوب در میان Kayla میلیون ها نفر از پیروان درآمد بیش از 40 ، 000 لایک و 600 دیدگاه در اولین روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>