Kayla Itsines نشان می دهد مجسمه فوقانی بدن در ‘نردبان چالش’ تمرین

استرالیا تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines به چالش کشیده او 12.4 میلیون Instagram followers به تمرین در سهشنبه, مارس 31. Kayla شده است ارسال انواع خانه تمرینات برای پیروان خود که از داخل و قادر به رفتن به ورزشگاه در طول coronavirus مستند.

برای تمرین Kayla می پوشد مطابق با سینه بند ورزشی و ورزش, ساق پوش, دسته کوچک موسیقی جاز. بالا است که نور آبی رنگ و نشان می دهد مقدار زیادی از پوست در تناسب اندام مربی مخروط شکم. افسار سبک بالا همچنین اجازه می دهد تا پیروان خود را به سازمان دیده بان او را به بازو و شانه عضلات انعطاف پذیری او به عنوان حرکت را از طریق تمرینات. به ساق پوش هستند چند رنگ با پالت swatches فتوشاپ بهره از نور آبی و صورتی و خاکستری مواد و گسترش را به مچ پا. Kayla می افزاید: یک جفت کفش کتانی سفید و سیاه و سفید سازمان دیده بان ورزش برای تکمیل ساز و برگ.

این Instagram احساس می کشد او را تیره و گیسوان از چهره او در مستی و می افزاید: لمس ریمل سیاه و براق به نگاه کامل.

نردبان چالش تمرین می گیرد در مربی زندگی در یک اتاق خاکستری فرش. Kayla با استفاده از یک جفت دمبل کوچک برای تمرین و غرفه در کل تمرین. این مربی را تشویق می کند او کارآموزان برای اضافه کردن چالش به پایان هر بیکینی بدن راهنماهای (BBG) تمرین آنها ممکن است انجام در خانه.

چالش متشکل از دو تمرین — حلقه bicep و شانه مطبوعات و تکرار در مجموع 10 دور. Kayla ایجاد تعداد تکرار او از هر تمرین در هر دور شروع و کار راه خود را تا 10. تمرین چالش های شرکت کنندگان به طور مداوم در ساخت تعدادی از قبلی تکرار بدون توقف. به عنوان مربی تناسب اندام انجام هر تمرین و او به آرامی حرکت می کند و متد به طور کامل کار هر عضله به عنوان او می کند ،

در عنوان از این ویدئو Kayla توضیح می دهد که او با ارسال یکی دیگر از چالش به طور خاص برای بانوان در خانه — تناسب اندام ترینر محتوای به طور معمول اهداف زنان است. او اضافه می کند که او فیلم برداری تمرین حدود شش ماه پیش و که آن را مناسب برای هر مادران جدید بازگشت به آموزش. Kayla او می گوید پیروان که ورزش واقعا کار خود را شانه, عضله دوسر و سه سر.

مربی پیروان عاشق نردبان چالش ورزش ترک بیش از 15000 دوست دارد و ده ها تن از نظرات در این پست و در عرض چند ساعت.

“اوه, من عشق زیادی را دان! بساز! خیلی هیجان زده به سعی کنید این امشب” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“من عاشق ساز و برگ خود را!,” یکی دیگر از فن قدردانی از مربی تناسب اندام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>