Katya هنری ویترین باور نکردنی کون گنده در شورت کوچک در جدید Selfie

Katya هنری اخیر Instagram به روز رسانی شده selfies و او نوشته شده یکی از جدیدترین 40 دقیقه پیش. او را لرزاند تیره بالا و بستنی-باب روز کوتاه برای فیلم کوتاه کلیپ و منحنی او شد بر روی صفحه نمایش کامل.

او ایستاده بود و با بازگشت او رو به دوربین و برگزار تلفن خود را در یک دست. او بیش از شانه خود را در صفحه نمایش گوشی و عینک سیاه ماسک صورت با دندان های نیش در آن است.

لباس او شامل یک سیاه بالا محصول فوق العاده با آستین بلند است که توسعه یافته به وسط دست او است. علاوه بر این او کوتاه بود و کمر بالا و بسیار مناسب است که در سمت چپ کمی به تخیل.

Katya عینک موهای خود را به عقب کشیده به بالا, messy, مستی و به نظر می رسد به ورزش یک نرم افزار آرایش که شامل shimmery هلو سایه چشم با رنگ سفید برجسته زیر ابرو و مژه بلند. او را لرزاند چند قطعه از جواهرات شامل گوشواره و حلقه و همچنین عینک های بی سیم از earbuds. علاوه بر این او مانیکور فرانسوی قابل مشاهده بود.

کوتاه ویدئو کلیپ های کاتیا در حال حرکت چند اینچ و او تراوش بسیاری از لاسی vibes.

او مطرح شده در dimly روشن, حمام, در کنار یک دیوار کاشی و سنگ فرش مرمر شمارنده. وجود نور sconces و آینه مدور قابل مشاهده بود در گوشه سمت راست از قاب.

او ارائه نمی دهد geo-tag اما او سوم-به روز رسانی های اخیر نیز گرفته شد در همان نقطه.

بعلاوه احساس tagged او تمرینات توسط کاتیا Instagram profile برای ترویج کسب و کار تناسب اندام.

مشاهده این پست در Instagram

امیدوارم که همه شما تا به حال یک آخر هفته خوب! فردا دوشنبه است و این بدان معناست که تمرین. ما هرگز نمی جست و خیز یک شنبه تمرین! من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت و انجام خوب @workouts_by_katya پا daaay! اگر من صادق بودن من شده است superrrrrrr ملایم با رژیم غذایی و برنامه تمرین به تازگی به خصوص بعد از تولد من. من فقط لذت بردن از زندگی rn ???? من فکر می کنم که مهم ترین چیز است. ضرب و شتم نیست خودم برای از دست رفته برخی از وعده های غذایی orrr تمرینات است که احساس می کند خوب است. اما من خودم احتمالا یک هفته دیگر یا بیشتر و سپس آن را زمان! ???????????? به هر حال cheerssss به یک شنبه تمرین! که با من?! ???????????? – – برای تمام برنامه های تمرین برنامه های غذایی ژله comfiest ساق پوش/جاگر/تاپ/قطعات کامپیوتر/حالا در gaaame تجهیزات مفید وبلاگ و خیلی بیشتر— آمار پیوند در من زیستی و پیوستن به WBK دختر fammm ????✨????

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کاتیا Elise هنری ♡ (@katyaelisehenry) در

به روز رسانی شده است بازدید بیش از 125,400 بار در حال حاضر و تحسین او با عجله به بخش نظرات به واکنش نشان می دهند به به اشتراک گذاری جدید.

“D* * * * منگنز شما نگاه خوب BOO,” gushed یک جانباز.

“غنیمت اهداف شما را دوست دارم” اعلام کرد یکی دیگر از حامی.

دیگران در پاسخ به او عنوان طولانی.

“با تشکر برای نگه داشتن من رفتن sis. در حال رشد با شما” اشاره کرد یک سوم تحسین.

“@katyaelisehenry بنابراین آیا شما در ارائه این کوتاه در وب سایت شما?” فکر کنجکاو کاربران شبکههای اجتماعی با دیگران داشتن سوالات مشابه.

این گیج همچنین flaunted او derrière در یکی دیگر از به روز رسانی از چهار روز پیش و این بار او تصمیم گرفت برای شلاق زدن یک تکه لباس شنا. وجود دارد سه عکس در این مجموعه و در یکی از اولین او ایستاده بود با بازگشت او رو به دوربین به عنوان او برگزار شد بر روی نقره نرده بر روی یک قایق. Katya قرار داده شده راست دست پیشانی اش داد و لاسی لبخند. او موهایش را پشت slicked به بالا مستی و را لرزاند بزرگ گوشواره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>