کتی پری به ارمغان آورد یک تکه از Conners به بت آمریکایی. در فصل 3 والاتر از ABC آواز رقابت 35 ساله پاپ ستاره عینک لباس که نگاه دقیقا مانند نمادین کوچ ویژه در Roseanne spinoff.

در ضبط اولین قسمت پری ایستاده بود کنار همکار قضات لیونل ریچی و Luke Bryan به عنوان او به شدت و تاب لباس سیاه و سفید است که ویژه همان الگوی به یاد افغانستان که دیده شده است در Conner خانواده کوچ همیشه از اصلی Roseanne سری عرضه بیش از 30 سال پیش.

پری لباس های ویژه تزیینات از یقه سفید و گل های رنگارنگ در یک الگوی چهل تکه. این “سر و صدا” خواننده زوج آستین لباس سیاه بلند, لباس تنگ تطبیق سیاه شیرازه و غریب گوشواره مروارید. موهای او انجام شد در ’60s-سبک تلنگر. اما همه چشم به در کتی را Conners لباس.

این مقام آمریکایی بت Instagram ارسال شده در کنار کتی و خانواده Conner کوچ به درخواست “که عینک آن بهتر است.” این هیچ جای تعجب است که این جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه خواننده دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن به صورت او نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل.

“من می دانستم که من به رسمیت شناخته شده این الگوی” یکی از طرفداران نوشت.

“من شما را دوست دارم مادربزرگ مربع ساز و برگ!!!” یکی دیگر نوشت به کتی.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر چیزی را می پوشند و نگاه زیبا” یک سوم فن نوشت: به خواننده.

در مقام Conners Instagram, صفحه طرفداران نیز در واکنش به کتی شیک نگاه. چند طرفداران اشاره کرد که آنها را دوست دارم به پوشیدن چهل تکه-لباس سبک در حالی که دیگران گفت: چگونه زیبا به نظر می رسد در “Teenage Dream” songstress.

“من می خواهم به خرید آن لباس در یک ثانیه!” فن نوشت.

در حالی که بت آمریکایی و Conners Instagram posts نمی تگ ساز از لباس یک فن با اشاره به این که سایت Ashish ویژگی های یک mirrorwork-الهام دست دوزی قلاب دوزی قطعه مانند یک کتی پوشیده است.

این Conners نیمکت بسیار نمادین است که یک تبلیغی برای طنزهای فصل گذشته برجسته معروف الگو افغانستان. کتی پری در ضمن شناخته شده است برای او ظالمانه لباس های روشن و خاموش کردن مرحله.

در 2019 Met Gala سبک ستاره عینک Moschino لباس با تکه های به طور کامل عملکرد لوستر اطراف او sparkly نقره رهبانیت و بر سر او با توجه به زرق و برق. خواننده هنگامی که عینک Muppets minidress به هفته مد پاریس. و سال قبل از او این کانال Conners کوچ کتی عینک چهل تکه جین تعداد که تقلید گذشته بریتنی اسپیرز لباس.

با بت آمریکایی را در فصل جدید فقط از شروع, طرفداران می توانید انتظار برای دیدن یک آرایه رنگارنگ از کتی پری لباس های آینده راه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de