کتی هولمز به فروش می رسد او کالاباساس خانه برای $4 میلیون

katie holmes

کتی هولمز یک خریدار برای او کالاباساس صفحه اصلی. مونیکا Schipper/گتی ایماژ

کتی هلمز است که بسته بندی آن را در کالاباساس. این بازیگر به تازگی به فروش می رسد شش اتاق خواب 6.5-حمام لس آنجلس صفحه اصلی شبکههای فقط بیش از 4 میلیون دلار در معامله.

آن را کاملا $4.63 میلیون او امیدوار بود برای وقتی که او در اصل ذکر شده 6,200 فوت مربع خانه برای فروش در اواخر سال گذشته و همچنین کمتر از اخیر $4.25 میلیون درخواست قیمت.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با توجه به مالیبو عمارت با یک ستاره شجره نامه

با این حال بیش از $3.8 میلیون هلمز doled برای محل برگشت در سال 2014 با استفاده از یک شرکت با مسئولیت محدود در هر لس آنجلس تایمز.

هلمز سفارشی خانه در طول مالکیت با توجه به مثال های برگزار شده توسط Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزار اسکات Cort. آن واقع در خصوصی خیابان در اوکس بیان-loved جامعه دردار.

دو-ارتفاع سالن انتظار با یک انبار منجر به خانه. خوردن در آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, سفید, کاشی کف چوب تیره cabinetry, سفید کانتر و مرکز جزیره با نوار صندلی و همچنین به عنوان یک جادار صبحانه قطعه زمین پیش امده.

وجود رسمی اتاق نشیمن با شومینه و اتاق ناهار خوری با درب های فرانسوی است که منجر به حیاط خلوت. یک خانواده فوق العاده اتاق در سطح اصلی است و همچنین مجهز به یک شومینه.

کارشناسی ارشد مجموعه شامل یک منطقه نشسته جداگانه به علاوه بزرگ, هوای آزاد, عرشه خورشید.

در خارج وجود دارد, زیادی, استخر غرق گودال آتش و دادگاه ورزش به عنوان به خوبی به عنوان یک پوشش سرپوشیده برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری و آشپزخانه.

katie holmes suri cruise

کتی هولمز در درجه اول ساکن در نیویورک با دخترش سوری. Gotham/GC تصاویر

آن را به نظر نمی آید مانند هلمز است scooped تا هر خانه دیگر در لس آنجلس فقط رتبهدهی نشده است, اما شاید او با برنامه ریزی در صرف زمان زیادی در سواحل غرب این سال است. برای چند سال گذشته هلمز بیشتر اقامت در نیویورک با دخترش سوری و به نظر می رسد او را برای رفتن به آن را نگه دارید که راه را برای مدتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>