کتی زنگ بزند شرجی Selfie در حالی که ملبس در لباس زیر زنانه توری

کتی بل flaunted او بمب بدن در Instagram در حالی که چادری در دو قطعه تنظیم شده است. عکس اضافه شد به او خوراک یک ساعت پیش و آن را در حال حاضر مجموعه ای از پالس های مسابقه.

این ها اسیر مدل مطرح شده در مقابل یک آینه در اتاق خواب. او با استفاده از یک برچسب جغرافیایی نشان داد که او به مکان خاص, اما آن را مانند نگاه او در راحتی از خانه خود را. پشت مدل تخت بود که با پوشش آبی رنگ پوشش لحاف و آن را به حال عمودی راه راه. تخت را پایه و اساس به نظر می رسد ساخته شده اند در زیر شلواری که یکی از آنها باز بود. اتاق هم تخته های چوبی طبقه و مات ویندوز و همچنین تزئین شده با یک سیاه و سفید دیک فرش.

بمب به 2 میلیون طرفدار مشاهده مشخصات او را در حالی که چادری در یک توری زیر مجموعه. یک برچسب در پست نشان داد که این گروه بود که از انگور فرنگی همراز. بالای او افتخار یک نور آبی رنگ با راه راه که شبیه به او لحاف را پوشش میدهد. بدن از پوشاک بود تزئین شده با توری سفید و آراسته با گل.

پایین تنظیم شده بود و فقط به عنوان و افتخار همان پارچه نور است که خود را تکمیل و یکدست. این قطعه تا به حال نازک طرف که نشسته پایین بر روی باسن خود و کمک به نمایش گذاشتن اصلاح abs. کتی استراحت یکی از اسلحه خود در نزدیکی او تناسب ران و او دیگر برای نگه داشتن تلفن همراه خود را و ضربه محکم و ناگهانی شات کامل. در عنوان او به اشتراک گذاشته است که او را احاطه فرشتگان و اضافه شده یک فرشته از emoji.

کتی اضافه شدن چند لوازم جانبی را برای لباس خود را که شامل مجموعه ای از گوشواره نقره ای در سوراخ. او همچنین عینک صورتی دستبند روی مچ دست راست که اضافه شده یکی دیگر از پاپ رنگ. کتی مدل کوتاه, سبزه, گیسوان با سمت و موهای خود را نگاه مانند آن را پر از امواج طبیعی. یال او ریخته بر پشت او و قرق بالای شانه او. آن نگاه مانند او انجام شد تا با توجه به استفاده از آرایش است که شامل نور آبی رنگ سایه چشم و رژ لب صورتی روی لب ها می بخشد.

تصویر دریافت کرده است مقدار زیادی از عشق از طرفداران. این پست به تعلق بیش از 53,000 و 600-plus نظرات در یک ساعت.

“صبح به خیر کتی تو یک روز پر از شادی و نعمت. من شما را خیلی دوست دارم” یکی پیرو اظهار نظر با چند قلب و خورشید از emoji.

“کتی شما چنین زنان فوق العاده از زیبایی و مغز شما در حال نوری که در تاریکی می درخشد!! شما ایستادگی کردن در میان جمعیت از شامپانی خود را شگفت انگیز شخصیت از خود و سکسی جسیکا خرگوش به نظر می رسد!!!” دوم اضافه شده است. “شما شگفت انگیز ترین زنان در داخل و خارج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>