کتی بل Flaunts رخ در لباس زیر زنانه سکسی در Instagram

کتی بل بوده است و نگه داشتن او معمول جریان لباس زیر زنانه داغ عکس در Instagram صفحه به لذت از دو میلیون پیروان. در جدیدترین به روز رسانی از او نوشته شده خود ضربه محکم و ناگهانی خودش را در یک زیر مجموعه قرار داده و او را منحنی نشان می دهد.

سینه بند او بود قهوه ای با رنگ زرد روشن و صورتی لهجه ها در سراسر. آن کوچک بود و پارچه را در آغوش کشید طرف قفسه سینه خود را و او رخ سخت بود به دست. لبه های بند بودند تنوری و افزود: لاسی پرنیان به او نگاه کنید. علاوه بر این او مطابق کف شبیه یک گاوچران با یک پایین کمر و تسمه که استراحت بالا بر روی باسن خود. او باب روز midriff و لگن شد ،

کتی ایستاده بود رو به دوربین مستقیم و کشیده در دو طرف او پایین. او pursed لب های او در شرجی شیوه و نگاه به طور مستقیم در دوربین. موهایش فرسوده در حد معمول و مدل موهای او قفل شد خار در مقابل شانه اش.

او عکس برداری در شرایط کم نور در مقابل یک نیمه آبی و نیمه زرد دیوار. او رقم روشن با نور طبیعی اما چهره اش بیشتر بود چپ در سایه. در نتیجه آن را سخت به تشخیص خود نرم افزار آرایش, اگر چه او به نظر می رسید تاب, براق, نور, صورتی, رژ لب.

کتی به تن چند لوازم جانبی از جمله یک دستبند روی مچ دست چپ و یک حلقه.

او برچسبشده یک حساب کاربری به نام @nauvion و صفحه خود را تا کنون تنها یک پست از کتی در لباس زیر زنانه.

بسیاری از طرفداران او را به بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد جدیدترین اشتراک بگذارید. آن را به دست آوردن مقدار زیادی از کشش تا آنجا که آن را دریافت بیش از 22,400 در 15 دقیقه اول پس از آن رفت و زندگی می کنند.

“آیا کسی می تواند لطفا به من برخی از آب سرد?! دما افزایش سریع! زرق و برق دار! @katiebellofficial,” raved رسانه های اجتماعی کاربر.

“بدن شما خیره کننده است و همیشه قدردانی” ابراز دوم تحسین.

“زیباترین دختر در تمام جهان گسترده ای @katiebellofficial,” بوده یک سوم پیرو.

“این عنوان است ITTT بله” گفت: یکی دیگر از حامی.

علاوه بر این او نوشته شده یکی دیگر از سری عکس چند روز پیش بود که هم چشم نواز است. او بخشی از عینک یک لباس بلند و گشاد قرمز سقوط کرد که پایین شانه اش به او طعنه طرفداران او با یک زن و شوهر از شمار. در تصویر اول او پشت به دوربین و برگزار شد دست خود را به سینه او. در تصویر بعدی کتی را در آغوش کشید و خم به جلو با قفسه سینه خود را تا حدی نشان میدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>