کاترین فریمن Flaunts بمب منحنی در نحیف تمرین لباس

کاترین فریمن لرزاند دیگری تمرین سکسی-شیک گروه در تازه ترین Instagram ها. آوریل 8 پست flaunted تناسب اندام مربی دلخواهی منحنی که کمک کرده اند محوری او را به ستاره شدن.

این علاوه بر جدید به صفحه او نشان داد که مدل ایستاده در خارج در یک روز کامل به عنوان او اعتراف کرد که او در تلاش بود برای دیدن که در آن “مردم خوب” در جهان شد. او مطرح شده در این مرکز از قاب در یک پیاده رو با درخشان برکه و پر جنب و جوش سبز چمن در پشت او است. تنها چند پف ابرهای سفید اندود شده بخشی از آبی روشن آسمان در حالی که خورشید منعکس کردن از شکل او. مدل موفق به geotag او مکان خاص, اما این عکس به نظر می رسد نشان می دهد که او در آب و هوای گرم با کمی پوشش درختان نخل پشت سر او.

برای رفتن های گاه به گاه فریمن نگاه لباس به تحت تاثیر قرار دادن در یک هماهنگی تنظیم شده که کاملا مناسب منحنی او. بالای لباس خاکستری بود با پایین برش یقه که در معرض کافی به رخ او گرفتار مخاطبان است. او دربسته در محیط آستین ضربه بر بازو, نقشه کشی, با توجه به تناسب عضله دوسر. سوختن بالا آمار درست در زیر قفسه سینه خود را برجسته او را تر و تمیز میانی و abs.

او کف بودند فقط به عنوان انگیز چسبیده به هر اینچ از نیمه پایین تر. محکم پنبه مواد را مدل قاتل منحنی چیزی جز نعمت برجسته او دور پشت و ساقه های قوی. او افزود: یک جفت از آسمان بالا سفید پاشنه, کمک به آهنگسازی است. جلوی کفش به حال رنگارنگ الگوی ساخته شده است که ساز و برگ خود را پاپ.

فریمن نگهداری طلا و جواهر به یک حداقل اضافه کردن تنها یک جفت از گوشواره که کاملا ظهور در برابر خود تاریک قفل شده است. او جدا او یال ضخیم به طرف اجازه فر طبیعی جریان پایین خود را به عقب. به او نگاه گلم تناسب اندام ستاره sported, حداقل, آرایش, اجازه او لکه دار کردن پوست برای خود صحبت می کنند. تنها یک برنامه کوچک از ریمل مژه و ابرو و تعریف ابرو گرفتند و در نگاه.

طرفداران هدر رفته هیچ زمان جاری شدن سیل ççê ی رسانه های اجتماعی تغذیه با دوبار ضربه زدن پست بیش از 16000 در حالی که اضافه کردن بیش از 300 نظرات. بسیاری از طرفداران “کاهش یافته است” محل سکونت خود را و گفت: فریمن بهترین چیز در مورد خانه خود را فقط به عنوان او در عنوان ،

“صبح به خیر, حال شما چطور است ؟ شما بسیار زیبا هستند. من در کنتاکی” یکی پیرو نوشت: با اضافه کردن یک خط از شعله emoji به پایان دهید.

“سلام کتی من تلاش برای بدست آوردن توجه خود را به شما بسیار زیبا” یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر raved.

“دیترویت – و آن را نیمه دیوانه در اینجا در حال حاضر با کروناویروس در حال اجرا وحشی اما بهترین چیز در مورد دیترویت موسیقی است که در اینجا ساخته شده است. ایمن ماندن” دیگری توضیح داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>