Instagram تناسب اندام مدل Katelyn Runck به او در زمان Instagram داستان در جمعه 5 ژوئن برای به اشتراک گذاشتن یک ضربه محکم و ناگهانی از خودش پوشیدن پایین برش بالا flaunted دارایی های خود را. او tantalized او 2.1 میلیون Instagram followers با شرجی تصویر مشخص شده است که یک استراحت از سبک معمول خود را از ارسال عکس هایی که او تاکید دلخواهی abs.

در این selfie Katelyn را پر گوشت سینه در مرکز صحنه ترکیدن از بالا به سختی های موجود در قفسه سینه خود را. او عینک یک نیروی دریایی آبی و سفید راه راه کت و شلوار حمام کردن بالا که گره خورده در اطراف گردن و برجسته به شکل مثلث فنجان. تنها یک بند قابل مشاهده بود و آن را به نظر می رسد پیچیده آن را به عنوان snaked راه خود را از شانه خود را.

Katelyn کافی رخ نیز بر روی صفحه نمایش کامل و همراه با رکود بود و پرهیاهو و نقطه کانونی عکس.

مدل نشسته در صندلی خودرو نور خورشید در جریان است ، آیا Katelyn بود و یا از ساحل و یا استخر — و یا به سادگی فقط مدلسازی برای عکاسی از خود در وسیله نقلیه خود را — مشخص نیست.

او کج شده سر خود را به سمت تکیه به آن در برابر خاکستری کمربند ایمنی. بازوی خود را خم آرنج و او برگزار شد یک دست به چهره او انگشتان خود را مسواک زدن در برابر لب های او.

“#SUNKISSED” او زیر نویس عکس فوری همراه با درخشش emoji.

Katelyn را سبزه قفل شد slicked به یک updo. او عینک یک جفت از تیره مستطیل شکل عینک آفتابی بر سر او. او گیسوان به نظر می رسد کمی مرطوب و چند کودک موهای peeked از نزدیکی ریشه های خود را. او رشته کشیده شد پشت در گوش او اگر چه چند قطعه کاهش یافت و از مستی و جمع شده در پشت یک گوش.

او به نظر می رسید برای رفتن برای بیشتر تازه رو نگاه امید بستن به او اجازه زیبایی های طبیعی درخشش را از طریق. هنوز Katelyn به نظر می رسد به استفاده از چندین محصولات آرایش بر روی صورت خود را به او بدهد که درخشش طبیعی است.

او ابرو نگاه به طور مرتب و به شکل arching بالا بیش از عسل چشم قهوه ای. چشمان او به نظر می رسید rimmed با سرمه بوش در حالی که او را شلاق احتمالا پوشش داده شده با ریمل فر به سمت بالا در یک مد دراماتیک. چشمان او به نظر می رسد مجسمه.

گوشه دهان او تبدیل شده به سمت بالا یک حرف لبخند در چهره اش. چاق و چله او پوت بود و میخک های صورتی.

اوایل امروز به عنوان Inquisitr گزارش Katelyn مطرح شده در یک skintight مطلق لباس است که نشان داد او شکل ساعت شنی و مناسب هیکل. مانند در لباس شنای زنانه دوتکه, selfie او به نمایش مجسمه نیم تنه خود را و رخ در این عکس که همراه با هم در یک Instagram تصاویر به صورت خودکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im