کیت Zambreno دامن خاطرات در او اجباری, رمان جدید, ‘منحرف’

کیت Zambreno. هدر Sten

کیت Zambreno 2012, کتاب, قهرمانان, توسط الهام گرفته شده بود وبلاگ خود را فرانسیس کشاورز است و خواهر است که بهبود را فراموش کرده اید و یا جنبهی زنان و نویسندگان و هنرمندان است که اغلب به عنوان رد muses یا معشوقه به بیشتر نر کارشناسی ارشد. نوشتن در مورد Vivienne الیوت موبایل و کامپیوتر فیتزجرالد, جین بولز و ژان Rhys, Zambreno نظر خود تبعید در اوهایو پس از شریک زندگی خود را در مسیر حرفه ای. مستغرق خواسته و تصور زندگی ساخته شده برای یک عجول و بی پروا و با اعتماد به نفس mash-up ادبی خاطرات و فرهنگی نقد. Zambreno نوشته بود دو رمان قبل از قهرمانانبود اما این کتاب آورده است که او به مخاطبان گسترده تر. خوانندگان شده بودند با آب مقطر معابر و تصور از فراگیر تر فمینیستی ادبی کانن.

کتاب جدید او منحرف است از یک رمان است که بار خوانده شده با خلوص و صداقت و صمیمیت از خاطرات. در اطراف محور یک نویسنده در بروکلین زندگی می کنند با شریک زندگی خود را و سگ آموزش به عنوان یک مکمل و تلاش برای تکمیل مقاله (همچنین آزمایشی با عنوان ریش) این کتاب کاملا نیرو. این طرح ممکن است خرس شباهت به Zambreno زندگی و در عین حال نمی شود اشتباه است و این نه خاطرات و نه autofiction. و کسانی که به این انتظار شکل سنتی از یک رمان ممکن است پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال آن بودند هر دو. اگر شما برای باز کردن بیشتر مایع تعامل بین نویسنده و خواننده آنچه شما پیدا کردن چیزی است فراتر از یک نویسنده خاطرات. این یک مسیر تعامل.

همچنین نگاه کنید به: اولیویا Laing Prescient مقاله مجموعه به بررسی نقش هنر در زمان بحران

جزر و مدی از روز مجریان این کتاب است. شما شروع به احساس زمان در مد مختلف با توجه به دوره های خود را از نا امیدی مطلق و مشتاق شیفتگی. اما حتی زمانی که او را مسدود او نوشتن. می شود آن را در مورد بیفایده بودن او روز او خسته کننده و همسایگان او سگ رفت و آمد به کار موزه, نمایشگاه و عمیق شیرجه رفتن به برنامه تلویزیونی The Good Wife. این یک وسواس عجیبی کتاب است که شما قدرت را به نوشتن بدون احتیاط و یا نگرانی برای روند روز. نکته اصلی این است که این باور در عمل نوشتن و پیگیری تلاش های خلاق و هنر به جای بازار اجازه می دهد برای تغییر صدای خود و یا موضوع.

صحبت با ناظر از طریق تلفن از خانه خود در بروکلین کیت Zambreno نظر کار خود را از یک زاویه دیگر. “گفتگو در مورد نوع اغلب احساس می کنید بینی بر روی کار من از خارج—از نوشتن موسسات که آیا آن بزرگتر چاپ و نشر و یا دانشگاه—و در راه نیست که هیجان انگیز برای من است. من بیشتر علاقه مند به داشتن یک گفتگو در مورد فرم و یا خلق و خوی از نوع.”

به دنبال فراتر از فرم به تمرکز بر روی اتمسفر و یا عاطفی حدت او muses “من به نام ریش یک رمان چون برای من یک رمان است وسیع ساختار یک هیولا فرم. حتی فکر بازگشت به ریشه های رمان می تواند شامل اشکال دیگر—شعر, نامه, مقالات, نوت بوک, هنر, نقد فلسفه است.” مانند جستجوی طبیعت از کتاب خود Zambreno به رسمیت می شناسد که “با دعوت از ریش یک رمان است و همچنین قرار گرفتن آن در چارچوب یک سنت از نویسندگان که من با شناسایی—سنت جدید روایت فرانسه autoportrait با آمریکا در سنت کار W. G. compiled wrong های من-رمان. اما ریش هم یک مقاله در مورد زمان, و بدن, و در بسیاری از راه های به شکل یادداشت و یا یک نوت بوک چیزی است که من دیدن compiled wrong کار انجام نیز هست. اما من کاوش در داستان است که من بررسی یک خلق و خوی خاص و حساسیت راوی برای من یک شخصیت است ‘من’ و ‘I.'”

فراتر از شرکت در یک ادبی سنت Zambreno muses “بیش از یک رمان یا یک مقاله از نوع من فکر منحرف به عنوان موجود درون یک دوستی است.’ و خیلی از ریش است که در گفتگو به معنای واقعی کلمه با یک جامعه معاصر از نویسندگان بسیاری از آنها بودم در گفتگو با بیش وبلاگ ها—با کار Bhanu Kapil صوفیه Samatar سوزان Scanlon, آمنه قابیل T. کلاچ Fleischmann, Danielle Dutton و کار است که دانیل منتشر دوروتی در پروژه. من فکر کردم از تمایل و عدم امکان برای نوشتن یک رمان که Bhanu Kapil انجام در ممنوعیت en Banlieue و رنه Gladman در Toafاز T. Fleischmann تفکر از یک کتاب به عنوان وضع خود را به عنوان زمان چیزی است, بدن حرکت می کند.” Zambreno را سخاوتمندانه ادبی تخیل ایجاد یک پل بین گذشته و حال است. او انعطاف پذیر پل با اتاق را برای جنبش است. “من فکر می کنم داستان اجازه می دهد تا برای یک کمی بیشتر لغزنده بودن.”

Zambreno اول دو رمان دختر سبز و O Fallen Angel, اند درخواست صدور مجدد توسط هارپر کالینز رسیدن به مخاطبان بزرگتر اما او منتشر شد مطلب ویژه کار با مستقل مطبوعات Semiotext(e) که با انتشار کتاب Mutterمتشکل فلسفی و فرهنگی مشاهدات ساخته شده است که فضا برای Zambreno به کاوش را سرکوب جاه طلبی و مرگ و همچنین به عنوان ضمیمه پروژهقدرتمند سری از مقالات و سخنرانی در موضوعات مختلف از فیلم و هنر و ادبیات و مادری.

اما منحرف است گسترده تر—و برخی از طبقه بندی به عنوان بزرگتر—کتاب از آثار قبلی. در عین حال حتی در حال حاضر کتاب هایی که ادغام فرهنگی انتقاد همراه با اجتماعی و آگاهی شخصی در حال به حاشیه رانده شده به تو رفتگی در دیوار و یا فرقه کتاب. آنها به عنوان انتقاد فاقد بلند از جدی رمان. در عین حال زمانی که شما فکر می کنم در مورد تاثیر کتاب مانند ویرجینیا وولف را در اتاق خود و سه Guineas و همچنین مگی نلسون مسجدالاقصی یا کلودیا رنکین شهروندTa-Nehisi Coates’ از بین جهان و منو والریا Luiselli را به من بگویید که چگونه آن را به پایان می رسد, آن را سخت تر به انکار تأثیر عمیقی در ایجاد چنین به اصطلاح کوچک کتاب.

یک فریب آمیزی “کوچک” کتاب که Zambreno را راوی متصل است ممکن است Sarton را یک مجله از تنهایی. نوشته شده در اوایل دهه 1970 آن را یک واحد نشریه از یک شاعر که در سن 58 است تک, عجیب و غریب و مصمم به زندگی می کنند یک زندگی انفرادی با وجود مبارزه با افسردگی مقایسه با دیگر نویسندگان و تمایل برای به رسمیت شناختن به عنوان به خوبی به عنوان عشق رمانتیک. Sarton را تداوم به تصور یک زندگی از جمله غنا به عنوان یک مدل برای Zambreno به عنوان از دست داده ادبی قهرمانان او دفاع و پشتیبانی نزدیک به یک دهه پیش است.

“آنهایی که من عشق ناپدید می شوند و من به تعقیب بعد از آنها و شاید این تا حدی به همین دلیل من یک نویسنده هستم” می نویسد: کیت Zambreno در ریش. جستجو برای آنهایی که عشق می تواند ما را به عقب در زمان به تصور روابط با هنرمندان و نویسندگان طولانی مرده است. آن را همچنین می توانید ما را در جهان به امید تجدید دیدار با معاصران ما نزدیک و دور. آنچه مهم است به درک این است که نوشتن به سادگی یک گردان از خود بلکه دقیق عمل جستجو و بازیابی است. آنچه ما کشف از طریق این پیگیری گسترده تر حس خودمان را به عنوان بخشی از یک جریان پیوسته از هنرمندان است.

ریش یک مراقبه اساسا خود آگاه کتاب. من به آن بازگشت و دوباره و دوباره در ماه های گذشته به عنوان یک یادآوری است که ارتباط بسیار حیاتی است به نوشتن به عنوان یک عمل. چگونه ما نشان می دهد تا برای هر روز از اهمیت بیشتری نسبت به هر grand تولید ما ممکن است اتفاق می افتد به جلو. آن را از طریق مشارکت است که ما حفظ—مکاتبات, جامعه, فرهنگ, طبیعت, حیوانات خانگی, همسایه ها, پیاده روی, عزیزان—که ما را به رسیدن به پتانسیل ما.

Zambreno به من اشاره شده که “آیلین مایل یک بار گفت که یک رمان باید خوانده شود از ابتدا تا انتها” به عنوان مخالف به خواندن انتخابی مانند یک کتاب از مقالات. من نمی جست و خیز در اطراف در حالی که خواندن ریش, اما آن را هم محور و من را به خلاق digressions. با این حال شما می خواهم به طبقه بندی آن, این است که یک کتاب به عنوان خوانده شده در صمیمیت و همدلی با دیگران است. لذت بردن از زندگی به آن عمل تشویق می کند از شما و نشان می دهد تا برای خود و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>