کیت آپتون به نظر می رسد سیگار کشیدن در حالی که با بهره گیری ‘ویتامین دریا’

در حالی که برخی از نقاط جهان ممکن است در برخورد با هوای سرد دمای مدل کیت آپتون به نظر می رسد به لذت بردن از آب و هوای گرمتر در آخرین رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. زیبایی آخرین Instagram update را دیدم او به دنبال زرق و برق دار در یک نحیف بیکینی در حالی که او نشسته بر روی یک قایق بادبانی.

کیت نمی نشان می دهد که در آن او در پست اما محل نگاه خیره کننده. او نشسته بود در یک کوسن روی قایق در حالی که آفتاب برق زد در اقیانوس آبی است. یک جزیره کوچک می تواند دیده می شود در این فاصله در پشت قایق.

کیت دو قطعه بود که نارنجی رنگ است که تکمیل پوست خود را. بالا به پايين قطع و نشان داد مقدار زیادی از او رخ. کف یک کاپشن ، او همچنین عینک کلش رودريها و یک جفت از عینک آفتابی برای روز خود را در خورشید است.

مدل پست شامل دو عکس. یک ضربه محکم و ناگهانی خود را اسیر نشسته و به پشتی با پاهای او را crisscrossed. او عینک یک لبخند بزرگ بر روی صورت او به عنوان نگاه در چیزی کردن طرف. او تا به حال یک نوشیدنی با تکه نارنجی نشسته در سمت شیشه. او برگزار شیشه ای روی کوسن در مقابل پاهای او. مطرح ناشی از سلاح های خود را به فشار بر روی سینه او فقط کمی نقاشی چشم به او انگیز قفسه سینه.

تصویر دوم اسیر کیت به عنوان او نشسته و با او زانو کشیده تا به قفسه سینه خود را. آغوش او پیچیده شد و در اطراف او و او برگزار شیشه ای در یک دست. او با لبخند به او در فاصله. از آنجا که از راه او نشسته بود, آن را تقریبا غیر ممکن است برای دیدن هر یک از لباس شنا خود را به جز تسمه شانه.

زیبایی عینک مو در مستی کثیف و نگاه به پوشیدن یک نور استفاده از آرایش. او accessorized با یک جفت گوشواره. او همچنین عینک نارنجی روشن لهستانی ناخن های پا را.

کیت به او گفت پیروان او با بهره گیری از برخی از “ویتامین دریا.”

پست یک ضربه بزرگ در میان تحسین garnering 93,000 دوست دارد در عرض یک ساعت از رفتن زندگی می کنند. طرفداران دیگر تا به حال کمی بیشتر برای گفتن در مورد آنچه که آنها هر چند از جرقه بزند.

“بسیار زیبا! عاشق رنگ و دریا vibes” یکی پیرو نوشت.

“شما خیره کننده هستند! جاستین یک مرد خوش شانس” یک دوم فن به او گفت.

“از شما بسیار سپاسگزارم برای ارسال این عکس. شما ساخته شده روز من” اظهار نظر یک سوم Instagram کاربر.

در اوایل این ماه کیت نشان داد او باب روز در یک راه راه دو قطعه کوتاه تنظیم شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>