kate middleton

کیت میدلتون یک شگفتی بزرگ بازدید امروز. سمیر حسین/WireImage

دوک و دوشس کمبریج را رویال سفر به ایرلند در ماه آینده بود فقط این هفته اعلام کرد اما کیت میدلتون یک شروع پرش در سفر امروز است. دوشس کمبریج سوار بر یک انفرادی تفرج به ایرلند شمالی و اسکاتلند و آن را برای یک علت خوب است.

این سفر بخشی از دوشس کیت جدید ملی بررسی ابتکار “5 پرسش های بزرگ در تحت سپاس” در دوران کودکی توسعه و مراقبت در سراسر انگلستان است. دوشس کمبریج اعلام کرد این پروژه در اوایل سال جاری و برنامه ای برای استفاده از این نتایج کمک به او را درک و کمک به تجربیات پدر و مادر و مراقبان و همچنین فرزندان جوان است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر در حال برنامه ریزی تعطیلات تابستان خود را

کیت قبلا اعلام نشده سفر به ایرلند شمالی شامل بازدید و تور از 40 هکتار Ark باز مزرعه در نوتونردس جایی که او به ملاقات با محلی پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به شنیدن در مورد تجارب خود را بالا بردن بچه های جوان. مزرعه باز است به دانش آموزان و خانواده ها و کیت کمک خوراک گوشت بره ملاقات یک آلپاکا و نشان داد صفر ترس دست زدن به مار به نام سوفی.

kate middleton

دوشس کمبریج و مار رفیق. Chris Jackson/گتی ایماژ

کیت شده است یک مدافع برای سلامت عاطفی فرزندان و تندرستی برای سال; او ساخته شده آن را یکی از علل اصلی به عنوان یک سلطنتی. او همچنین ترویج در خارج از منزل به عنوان مهم به کودکان’ سلامت روانی و جسمانی بنابراین مکان هایی مانند کشتی باز مزرعه هستند به خصوص مهم است.

سفر برنامه ریزی شده است برای حدود 10 روز; مزرعه صاحب استوارت دونالدسون گفت بلفاست تلگراف که آن را “کاملا یک کار نگه داشتن او مراجعه راز است.” قبل از کیت چپ او پرده برداری از یک پلاک به مناسبت سفر خود به مزرعه.

kate middleton

کیت ساخته شده مهد کودک و تندرستی تمرکز اصلی به عنوان یک سلطنتی. Chris Jackson/گتی ایماژ

دوشس کیت انگلستان تور روز پایان ندارد وجود دارد, به عنوان او ساخته شده راه خود را به آبردین بعد از ظهر امروز به ادامه بررسی کار می کنند. دوشس کمبریج پرداخت مراجعه به اجتماعی نیش یک کافه است که کمک می کند تا ارائه شغل و غذا برای کسانی که تجربه بی خانمانی و گفتگو با کارکنان و داوطلبان و مشتریان به شنیدن در مورد آنچه که از طریق آنها رفته. او نیز سر را در آشپزخانه برای کمک به در واقع تهیه وعده های غذایی. اجتماعی نیش تعدادی از کافه ها در سراسر اسکاتلند و پرنس هری, و Meghan Markle در واقع بازدید یکی در نزدیکی ادینبورگ در اولین سفر رسمی با هم به اسکاتلند بازگشت و در سال 2018 است.

دوشس کمبریج مشغول سفر به چند ماه آینده به او و شاهزاده ویلیام به جمهوری ایرلند در ماه مارس و همچنین بنا به گزارش در مراحل نهایی اعلام رویال سفر به استرالیا در یک bushfire بازیابی تور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im