کیت میدلتون بسیاری به مناسبت این هفته

kate middleton

کیت میدلتون یک نرم افزار در این مستند جشن تولد در حال حاضر. Karwai Tang/گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج را قطعا تبدیل به جوانب مثبت در coronavirus مستند تولد در این نقطه به عنوان شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در برنامه ریزی جشن برای دو نفر از فرزندان خود را بزرگ روز طول COVID-19 دوره قرنطینه که آنها را صرف در Anmer سالن. آنها نیز مشخص شده ملکه الیزابت از تولد در طول مستند و ویژه زوم برای پادشاه.

دوشس کیت تا به حال دو مطلب تولد جشن به مناسبت این هفته به عنوان شاهزاده ویلیام تبدیل 38 روز یکشنبه (که نیز اتفاق افتاده است به روز پدر) و کیت پدر مایکل میدلتون, نوبت 71 امروز.

همچنین نگاه کنید به: کیت میدلتون اولین پست-مستند ظاهر حس می کند کامل

prince william birthday photos

این Cambridges منتشر شد در این شایان ستایش عکس پرنس ویلیام ، دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون via Getty Images

این Cambridges مشخص شده شاهزاده ویلیام دو تولد-جشن روز پدر با انتشار چند شایان ستایش عکسهای گرفته شده توسط کیت خودش با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی به عنوان واقعی ستاره های عکس. کمبریج نیز منتشر شد یک عکس از دوران کودکی کیت با پدرش.

کیت قبلا صحبت در مورد خانواده سنت های تولد که شامل دوشس کمبریج ماندن تمام شب پخت کیک از ابتدا برای هر کس روز بزرگ است. پرنس ویلیام نیز به تازگی به شوخی در مورد مقدار پخت اتفاق می افتد در کمبریج آشپزخانه در حال حاضر که او را “انجام می شود مقدار زیادی از پخت در خانه.” ظاهرا کمبریج کودکان فقط به عنوان کثیف که هر بچه در آشپزخانه و آن را مانند یک “انفجار آرد و شکلات.”

این Cambridges جشن شاهزاده ویلیام تولد در Anmer سالن. دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون via Getty Images

حتی اگر انگلستان است که کاهش آن مستند به مقررات آن به نظر نمی رسد که Cambridges اند قادر به دیدن خود و دیگر اعضای خانواده در فرد فقط رتبهدهی نشده است. کارول و مایکل میدلتون شده اند quarantining در خانه و خانواده, Bucklebury مانور در برکشایر است که بیش از سه ساعت رانندگی از Anmer سالن پس از آن قطعا یک بیت از یک بازحمت حرکت کردن در حال حاضر. این Cambridges را تبدیل به متخصص زوم-ers در این نقطه تا شاید کیت ویژه سازمان مجازی جشن تولد برای پدر او با خواهر و برادر Pippa و جیمز به عنوان به خوبی به عنوان سه کمبریج بچه ها.

این جشن تولد نیست پایان دادن به هر زمان به زودی به عنوان دوک و دوشس کمبریج دیگر حزب بزرگ برای برنامه ریزی در ماه آینده. شاهزاده جورج در حال گردش است هفت در جولای 22, و آن را به سخت را برای یک تا جشن تولد از سال گذشته به عنوان او خود را صرف ششم تولد در جزیره کارائیب hostel green house coffee bar. کیت همچنین برنامه ریزی فوتبال-حزب مضمون برای آینده پادشاه در انگلستان به این دلیل که خانواده سلطنتی بسیار به چند جشن وضعیت. شاید در این سال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>