کیت هادسون تبدیل شده تا گرما امروز در Instagram خوراک با یک عکس جدید و مجموعه ای که در آن او به نمایش ساز و برگ خود را برای تام فورد پاییز/زمستان سال 2020 مد نشان می دهد. بازیگر لرزاند فلزی, سینه بند سبز به مناسبت جفت شدن آن با دامن بلند.

سه گانه به روز رسانی ارائه شده طرفداران خوب نگاه او چشم نواز گروه که او لگد کردن با نزدیک نگاه از او دور کمر بالا. بازیگر را بند ضخیم بود و تسمه های V-یقه و ساختار فنجان که به آن یک نگاه به اینده. فلزی مواد دستگیر شده نور به خوبی آورده و مقدار زیادی از توجه به قفسه سینه خود را.

این گیج عینک مو نرم و صاف کردن کم موی دم اسبی با یک طرف بخشی و ادامه داد: طراحی براق با آرایش شیک. چشم او بودند برجسته با بوش در پایین درب و گرد نور و سایه چشم. گونه او بودند داستد با سرخ شدن و دهان او ظهور به لطف او به رنگ قرمز روشن, رژ لب.

دوم عکس ارائه شده طرفداران یک نظر گروه خود را از سر تا پا. این شات نشان داد که دامن او شد سایه روشن از نور سبز و آن را به حال یک برش ساده است که اجازه داده او چشمگیر بالا به درخشش. آن را به حال یک تسمه های الاستیک در همان رنگ که استراحت بالاتر از ناف او و دامن رسیده کف.

کیت ایستاده بود کنار ظریف جدول با یک دسته گل بزرگ از گل های صورتی با یک پله در پس زمینه. او قرار داده و دست چپ او در دامن جیب و نگاه به دوربین با یک لبخند بر روی صورت خود.

تصویر نهایی شد کیت رو به دوربین مستقیم به عنوان او ایستاده بود در مقابل یک دیوار خالی. آن زمان او pursed لب های او در پوت و رویشان سیاه و سفید ژاکت کت و شلوار بیش از شانه اش.

بمب پیروان را به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را. این شامل جنیفر آنیستون که متوقف شد با یک سری از سه آتش emoji.

“شما Absolutley نقطه در shes خیره کننده!!” gushed یک فن که در پاسخ به جنیفر نظر.

“وای فقط وای” اعلام کرد پیرو.

“شکوه بود. من فقط دیده می شود این در صورتی! سبز است حماسه AF!!” با خوشحالی گفت: یک حامی.

“وای شما شبیه یک رویا” raved تحسین.

در علاوه بر این به زیبایی نشان داد او را به شکل زیر در 7 اکتبر 2019. آن زمان کیت لرزاند اساسی مجموعه لباس زیر زنانه جق زدن selfie. او تصمیم گرفت تا برای یک نور آبی دید از بالا waisted نارنجی سوخته و پایین. در حالی که نما او برگزار شد تا گوشی با دست چپ و با موهای خود را با دست دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de