کیت باک کانال برخی از vibes تابستان در آخرین پست در Instagram در روز پنج شنبه بعد از ظهر. در یک عکس جدید در تغذیه کودک را لرزاند حیوانات-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه که در سمت چپ کمی به تخیل او به عنوان lounged در ساحل با سگ خود را در دامان او.

این عکس نشان داد که کیت در ساحل نشسته در لبه یک صندلی سالن بود که پوشش داده شده در یک حوله سفید. پشت سر او بیشتر صندلی دیده می شود می تواند به عنوان به خوبی به عنوان چتر و آپارتمانهای در فاصله. کیت فاش نمی کند که در آن تصویر گرفته شده است.

ظاهر آن را به زیبایی روز آفتابی با چند ابر در آسمان آبی به عنوان خورشید تابیده کردن در کیت و منعکس کردن پوست. او نگاه بهتر از همیشه در شنا نگاه کنید که چیزی جز نعمت برای او قاتل منحنی.

کیت لباس شنای زنانه دوتکه نگاه ویژه پلنگ-نسخه قابل چاپ دمی برش سینه بند است که فقط به سختی های موجود و او را در قفسه سینه به عنوان او کافی رخ ریخته شده در این مرکز است. او تخت صدای زیر شکم در صفحه نمایش کامل بین بالا و مطابق با شورت لا کونی بود که به سختی قابل رویت از وری زاویه. آن را به نظر می رسد به طور قطع در یک U-شکل مقابل نشسته پایین کمر خود را بیشتر به او نشان دهد abs. در ضمن طرف آمد بالا در باسن او به تاکید او شکل ساعت شنی. کیت بلند و لاغر و پرت derriere قرار گرفتند در کوچک پایین.

کیت لوازم این نگاه با یک جفت مربع شکل سیاه و عینک آفتابی و طولانی نور رنگی گردنبند و یک ساعت یا دستبند روی مچ دست. او به نظر می رسد بیشتر آرایش-رایگان برای ضربه هر چند کیت سختی مورد نیاز هر یک با زیبایی های طبیعی خود را. او بلند و موهای بور بود تحت فشار قرار دادند به یک طرف و کاهش بیش از شانه خود را در خوش مزه امواج.

کیت خم یک دست پشت صندلی او به عنوان پیچیده دیگر در اطراف او خزدار. او کشیده و او را در مقابل او و با اشاره انگشتان خود را که بیشتر کشیده مدل پین. کیت نگاه کردن در او pup به عنوان باد وزید از طریق مو خود را.

این پست را به دست آورد بیش از 5,220 دوست دارد و فقط بیش از 40 دیدگاه در یک ساعت, اثبات می شود یک ضربه با طرفداران خود را. بسیاری از کیت پیروان چپ ستایش برای او بی عیب و نقص, هیکل در بخش نظرات.

“نه تنها یک نقص در او” یکی از طرفداران گفت با قلب صورتی.

“کیت شما نگاه فوقالعاده زیبا مثل همیشه” یک کاربر دیگر اضافه شده است.

کیت همیشه می داند که چگونه به درایو طرفداران او ، در یک پست در اوایل این ماه او را دیدم او لبخند زیبا در یک عکاسی از خود که به دست آورد بیش از 16,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de