کیت بکینسیل دامادی گربه او را در مقابله و او را ارائه می دهد یک NSFW درمان های زیبایی در ویدیو خنده دار

کیت بکینسیل بازی بخشی از یک حرف آرایشگاه در یک Instagram تصویری که او با او به اشتراک گذاشته 4.2 میلیون پیروان در روز جمعه. او از بازیگران مورد علاقه او Persian cat, Clive در نقش مشتری خود را, اما او تا به حال به صحبت آرام زن سبک و جلف dialogue خودش.

کیت نشسته بود cross-legged در آشپزخانه. این اموات ستاره تاب یاس بنفش کردن شانه بلوز با آستین تحت فشار قرار دادند. او تا به حال سمت راست راحت پوشاک را بیش از اندازه گردن باز پایین کشیده به او نشان لخت شانه راست. او همچنین تکان دادن یک جفت از تطبیق sweatpants.

کیت او را ضخیم, سبزه, گیسوان کشیده در یک updo ظریف. همانطور که برای کلایو یال خود را به دنبال یک بیت اخر. کیت با استفاده از یک شانه به مسواک نقره ای خز را به طوری که آن را قاب چهره خود را مانند یک فازی یال شیر. کلایو شد تا پیچیده شده در یک حوله سفید بود که در محل امن با کلیپ مو. در حالی که چهره اش ممکن است او را نگاه همیشه بد خلق بیمار گربه سانان به نظر می رسید مانند او بود و نه لذت بردن از سفر خود به کیت آشپزخانه سالن.

به عنوان کیت خار زن سبک و جلف او سعی داشت برای شرکت در یک بحث کوچک بسیار شبیه آرایشگری انجام زمانی که آنها در حال برش مشتریان خود ، اول او پرسید: Clive اگر او رفت و در هر نقطه در تعطیلات خود را.

“این یک سوال احمقانه نیست ؟” او به سرعت اضافه شده احتمالا ارجاع کالیفرنیا را امن تر-در-خانه سفارش و یا این واقعیت است که کلایو یک گربه خانه.

اما کیت وانمود مانند Clive تا به حال پاسخ به پرس و جو.

“اوه چند بار در اطراف باغ,” او گفت:. “آره. ببینید هر چیزی خوب? برخی از حلزون. من مانند حلزون.”

کیت پس از آن برداشت یک جفت قیچی و شروع snipping Clive خز به عنوان او صحبت کرد. او اقدام به گربه NSFW سالن فروش زمین است که تا به حال او را Instagram followers در حمله و تشنج.

“ما همچنین ارائه اپیلاسیون نخ ابرو نظافت و سفید کننده, که, من امیدوارم که برای شما مهم نیست من و گفت: من می خواهم پیشنهاد شما فقط به خاطر من, به طوری که اغلب دیدن شما از پشت” کیت گفت.

کلایو گاهی اوقات شبیه او خودنمایی در دوربین به عنوان کیت ادامه داد پیرایش خز خود را. اما او به نظر می رسد به زل زل نگاه کردن در adoringly زمانی که او فرار شانه خود را از طریق یال ضخیم است. در پایان این ویدئو Kate fluffed پوست اطراف صورت خود را و از او خواست اگر او می تواند منافع او را در هر گونه محصولات مو.

پس از آن بود که در ابتدا نوشته کیت تصویری بوده و دوست داشتم بیش از 103,000 بار.

“این نابغه است. من به معنای واقعی کلمه خنده خیلی سخت من تا به حال برای اجرا به حمام به توالت قبل از من خیس خودم” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“هر پست من بیشتر و بیشتر حسادت این گربه lol” یکی دیگر از فن نوشت.

“Omg شما انجام همه چیز را با شما حیوانات خانگی soooo funny! با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری!” یک سوم تحسین اظهار نظر.

کیت و و او زن سبک و جلف costar نیز دریافت بررسی بیحوصلگی حرف زدن برای یک ویدیو که نشان داد Clive تاب گل ارایش مو و به دنبال به طور کامل unamused در حالی که کیت رقصید در اطراف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>