کیت بکینسیل Enacts چشمگیر مسابقه بوکس با گربه خود را در “WBO’ لباس

دوست داشتنی و bizarrely-مزاج کیت بکینسیل آورده هر دو از گربه سانان اصحاب به مرحله — یا کانتر آشپزخانه به عنوان آن را برای یکی دیگر از تئاتر تصویری در شب جمعه.

کیت 4.3 میلیون پیروان به نظر می رسد شده اند خوشحال antics او از اواخر سال و بیشتر پست های اخیر دریافت 25,000 نمایش ها در 15 دقیقه اول پس از آن آپلود شده بود.

کرکی جفت از ایرانیان شده است موضوع تعدادی از کیت زیبا و خلاق مفاهیم و خوشبختانه هر دو kitties به نظر می رسد کاملا از پذیرش او فوق العاده costuming و هوشمندانه جهت.

در این مختصر اما jam-packed, تصویری, Clive و بید عینک لباس های شگفت انگیز است که به آنها ظاهر بسیار فربه البته جمع و جور و حرفه ای بوکسورهای.

لباس ساخته شد از یک پارچه با دوام که بر اساس آن کاریکاتوری از تطبیق عضلات, برهنه-chested مردان چاپ شدند. کوچک مردان بودند “لباس” در رویال آبی, بوکس, شورت با نوار افقی سفید پایین هر طرف. شورت شدند صدر با رسمی به دنبال کمربند سیاه و سفید با دور طلا-چاپ مهر و موم.

کوتاه و به ظاهر بی فایده پر اسلحه با دستکش های قرمز آمده و مسخره از طرف torsos.

هر دو از snazzy گروه آمد با بی باک شنل آبی مشخص شده با حروف “WBO.” به نظر می رسد که مخفف ایستاده بود برای “جهانی بوکس سازمان است.”

این حرکت آهسته ویدئو های موجود چشمگیر و کاملا بهنگام جلوه های صوتی به تشدید درام به عنوان آن آشکار شد.

آن آغاز شد و با فوق العاده خزدار Clive نشستن گناه آشپزخانه. از هیچ یک زرشکی دستکش پرواز آمد در کنار خود scrunched صورت کمی ساخته شده و سپس آرام تماس با خاکستری کرک.

فتنه رز به عنوان صحنه کاهش سرعت به یک جفت از ظریف دست بشر با یک مانیکور شیک و تیره لهستانی که درک Clive در اطراف خود دور میانی.

زنانه انگشتان دست تقریبا به طور کامل پنهان خود را با شکوه یال از حلقه خز به عنوان او پرواز را در سراسر ضد, ظاهر دگرگون وزن برگزار پانچ.

کار بیهوده ادامه داد: با شیرین بید در نهایت گرفتن یک صفحه نمایش کمی زمان او به عنوان تصویر تکان دادن یک پیروز وداع با حریف خود را تا زمانی که او انتقام لحظه بعد با تطبیق اعتصاب به سبیل.

دوربین panned به یک خیره کننده کیت به عنوان قطعه به پایان رسید. او هر دو دست خود را بر سر او و مشت گره با شور و هیجان و تشویق صمیمانه برای دو thespians.

برنده این مسابقه بود که آشکار نیست.

کیت اختصاصی Instagram followers بودند سریع خود را به بیان ستایش برای او نوآورانه زن سبک و جلف پست.

که مطالب ما همه اینجا هستیم برای. با تشکر کیت” اعلام کرد یکی از طرفداران.

“مناسب Rocky بیعت imho,” قدردانی دوم پیرو.

“شما خنده دار… کسی که سزاوار بهترین کارگردان اسکار!” raved سوم شخص اضافه کردن یک رشته از گریه/خنده emoji.

“شما جالبترین & زیبا ترین نپرداخته است تا کنون!” gushed یک چهارم فن زیر نظر و با بوسه سرد و تشویق از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>