کیت بکینسیل Bares دکولته و به روز رسانی طرفداران همراه با ‘دوربین مخفی موس/Marmoset/Ewok’

دوست داشتنی کیت بکینسیل به او 4.3 میلیون Instagram followers یک نگاه اجمالی از او پر زرق و برق سمت اواخر جمعه شب.

جلا نگاه غیر معمول است برای خیره کننده بازیگر انگلیسی است, اما از اواخر رسانه های اجتماعی طرفداران احتمالا بیشتر آشنا شدن با پرکار و hilariously به کارگردانی ویدئوها از کرکی Persian cats, بنابراین او پر زرق و برق selfie شد اضافی نیز دریافت کرد. این پست را به دست آورد بیش از 80,000 در چند ساعت اول پس از آن آپلود شده بود.

کیت دوربین بالای سر او به صورت تصویر ارائه بسیار چاپلوس زاویه برای پرتره. او سر به یک طرف و مطرح چانه خود را که با تاکید بر منحنی از فک و بلند و لاغر گردن.

طبیعی نور منتشر پیشرفته او ویژگی های ظریف و بی عیب و نقص می کند. او seductively pouted کامل خود را خوشبو و اجازه دهید آنها را به بقیه تا کنون چندان کمی از هم جدا. چشمانش پنهان شیک عینک آفتابی سفید با تیره بازتاب لنز و چشم گربه طراحی شده است.

کیت ombré گیسوان به نظر می رسد جدا در مرکز و قرق شانه لخت او در امواج شل. عمیق و غنی قهوه ای آبشاری پایین به گرم عسل-رنگ برجسته.

او به آرنج چپ خم شد و دست چپ او استراحت در هوا در نزدیکی او چهره انگشتان فر با هم در مد آرام. او کوتاه ناخن آراسته بودند با رنگ تیره و درخشان لهستانی.

او عینک پایه سیاه و سفید لوله بالا که نشان داد او صاف طلایی پوست و کشنده اشاره از رخ.

در همراهی با عنوان کیت ظاهرا مطرح شده برای این عکس در باغ خود را. تنها یک بیت از پس زمینه قابل مشاهده بود پشت سر او اما بینندگان می تواند یک دیوار سنگی بزرگ با کمی سبز بوته زار peeking از طریق زیادی نرم افزار در بالا.

خنده دار به روز رسانی به نظر می رسد مربوط به پست های اخیر که در آن کیت و زن سبک و جلف Clive کشف یک خزدار نشسته در بالای یک چوبی میله پرده.

سریع تصویری تابه را به عقب و جلو بین سکوت Clive نشسته در پایه پرده و یک موجود کوچک و متعادل بر روی پارچه سرای کمی چشم درخشان در نور کم. همراه با متن خوانده شده “درام اتفاق می افتند چه f**kkkkk من انجام دهد.”

بسیاری از کیت Instagram طرفداران شد و سریع به اظهار نظر در جریان امور.

“من خیلی خوشحالم که من تنها کسی هستم که با ترس از چیزی است که در ظاهر از توالت در حالی که من بر روی آن! و به طور جدی آن را فقط ناپدید شد ؟ هر گونه شانس خود را گربه خورد آن ؟ ” پرسش یکی از طرفداران. “هیچ دف نیست. گربه stilll کاملا گول خورده” کیت پاسخ داد.

“پیچ و تاب و طرح آنها را به یک پناهگاه در زیر باغ خود را” یکی دیگر از فن به شوخی پیشنهاد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر