کشمیری دانش آموز به دام افتاده در ارخالق نجات توسط IPS افسر

دهلی نو: یک مرد جوان از کشمیر — که باقی مانده پناه برای بیش از 40 ساعت در یک مدرسه در Mustafabad برای فرار از تظاهر کنندگان در خشونت, در بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو — روز جمعه به یاد می آورد وحشتناک خود را تجربه.

نظیر بشارت Shaifi, 25, گفت IANS که مصیبت شروع شد و پس از شورش شکست در Chand باغ محل در سه شنبه شب. او گفت که او تحصیل خود را در خانه اجاره ای زمانی که اضطراب همسایه, حمید آمد و حدود 10 p. m. روز سه شنبه و از او خواست برای فرار از خشونت شکسته بود.

او گفت که او زندگی می کردند در جای دیگر در دهلی زودتر اما تا به حال معطوف به چند باغ سه ماه پیش برای آماده شدن برای امتحانات خدمات مدنی.

Shaifi گفت که ترس برای زندگی خود را قفل شده خانه اش فرار کرد و تنها با یک تلفن همراه را در جیب خود. حمید محلی همراه با همسر و فرزندان خود را به رهبری آنها را از طریق خطوط و bylanes به Mustafabad.

“به نظر می رسید ما سفر کرده بود ساعت ها به پوشش فاصله یک و نیم متر. همه ما به دو طبقه علمیه سراسر 10.30 بعد از ظهر بود اما در حال حاضر swarming با مردم — جوان, پیر و کودکان — که بیش از حد در تلاش بودند برای فرار از تظاهر,” Shaifi reminisced به عنوان او مبارزه اشک است.

روایت چگونه او نجات Shaifi گفت: یکی از دوستان او بود کشمیری روزنامه نگار کسی که با او تماس در روز پنج شنبه و به او گفت که در مورد او مصیبت. او سپس تماس معاون کمیسر پلیس راجان Bhagat که نوشته شده بود در این جنایت شعبه در Mustafabad.

IPS افسر با او تماس در تلفن به او بگویید در مورد تخلیه طرح زیر که Bhagat رفت و به حوزه علمیه همراه با یک پس از پرسنل امنیتی روز پنج شنبه و نجات او.

Shaifi گفت: او در از دست دادن برای کلمات برای توصیف چگونه او احساس پر از سوراخ در مکان شلوغ برای دو شب و یک روز و همیشه ترس از ایمنی خود را.

Bhagat گفت: سرپرستان روز جمعه بود که پلیس”s وظیفه برای اطمینان از ایمنی هر فرد در گیر خشونت-مناطق آسیب دیده.

“به محض این که من اطلاعات در مورد Shaifi من همراه با جرم و جنایت, شعبه بازرس Vinay Tyagi و پس از نیروی شبه نظامی رفت به مدرسه. مرد جوان بعد ارسال به یک مکان امن از انتخاب خود را در یک وسیله نقلیه پلیس,” افسر گفت.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>