کارناتاکا برای نهایی مستند استراتژی خروج آوریل 13

بنگلور: در کارناتاکا دولت در حال حاضر مشغول بحث و گفتگو با کارشناسان و متخصصان و سایر ذینفعان برای تصمیم گیری در آن مستند استراتژی خروج و را نهایی مشاهده مارس 13 کلیدی وزیر گفت: در روز پنج شنبه.

“روز پس از فردا ما یک VC (ویدئو کنفرانس) با نخست وزیر” آموزش پزشکی وزیر Sudhakar K است که مسئول تمام امور مربوط به COVID-19 اشاره کرد که در مورد متحده استراتژی است.

او گفت: وظیفه نیروی متخصص پزشکان در روز چهارشنبه ارائه گزارش آن به دولت به توصیه های آن است.

“ما جلسه بسیاری از سهامداران از جامعه در نظر گرفتن دیدگاه های خود را” وزیر افزود: در کابینه خواهد بود و همچنین بحث.

“سرانجام روز پس از فردا و پس از بحث و گفتگو با نخست وزیر در طول VC دولت را نظر بر این اساس مارس 13 یا بیشتر. همانطور که در حال حاضر ما گرفته اند و نه هر نظر در آن است. ما در حال مطالعه تمام گزارش” Sudhakar گفت PTI.

وزیر مشاهده شده است که COVID-19 نفر بودند به آرامی خونتان در هند اما نه ضرب راه آنها را در برخی از کشورهای دیگر مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده به عنوان دولت اعلام کرده بود 21-روز ملی مستند زود گرفته و دیگر اقدامات سختگیرانه. “بیایید ببینید برای یک هفته و ببینید.”

“ما نیاز به مبارزه با این های دسته جمعی و پس از شدت قرنطینه روشها و اجتماعی فاصله,” Sudhakar تاکید کرد.

وزیر B S Yediyurappa بود روز چهارشنبه گفت دولت وی در حمایت از بلند کردن قفل پایین در مناطق که باقی مانده از COVID-19 بعد از مارس 14 موضوع به تایید از مرکز.

“اگر نخست وزیر نشان می دهد به متحده به تصمیم گیری (در قفل پایین) بر اساس وضعیت خود را در کشورهای مربوطه من موقعیت را به یک تماس (در رول – back) در ولسوالی رایگان از COVID-19,” او گفت:.

“این است که به مردم اجازه می دهد برای رفتن در مورد کسب و کار خود و حرکت در منطقه و نه از یک منطقه به دیگری پس از 14 آوریل و پس از گرفتن تایید از نخست وزیر.”

به گفته مقامات دولتی به عنوان بسیاری از 12 ولسوالی همچنان باقی می ماند رایگان از COVID-19.

وظیفه نیروی توصیه می شود ادامه مستند در “نقاط داغ” فراتر از تاریخ 14 آوریل.

آن را پیشنهاد کرده است که مدارس و کالج ها بسته می شود تا مه 31 در حالی که غیر مطبوع مغازه ها را می توان باز کرد.

همچنین آن/BT شرکت های دولتی, دفاتر ارائه خدمات ضروری و کارخانه ها می توانید تابع را با 50 درصد کارکنان نیروی کار گفت: در توصیه های خود را برای 15 روز پس از تاریخ 14 آوریل.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>