کارا واکر, Nan Goldin و بیش از 600 هنرمندان دیگر تایید ساندرز برای رئیس جمهور

سناتور برنی ساندرز صحبت می کند پس از پیروزی در نوادا قفقاز در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. درو Angerer/گتی ایماژ

یک سازمان به نام Artists4Bernie منتشر کرده است نامه سرگشاده ای تایید شده توسط 665 چهره های فرهنگی و هنرمندان از همه راه راه همه آنها ابراز حمایت خود را از سناتور برنی ساندرز در مبارزات انتخاباتی خود به حزب دموکرات نامزد. Nan Goldin و کارا واکر در میان برجسته ترین نامها در لیست که همچنین شامل کیم گوردون بانو اسم حیوان دست اموز, Sky Ferreira, رایان McGinley و هانا ، هنرمند-فعالان مثل گلدین که رهبری با نفوذ تظاهرات در برابر ساکلر خانواده و مواد مخدر بحران داشته باشد البته از لحاظ تاریخی بي پروا به بافت سیاست خود را در طول کار خود را, اما آن را بیشتر نادر برای دیدن یک نامتجانس مشروط مانند این حمایت از یک کاندیدای واحد.

همچنین نگاه کنید به: موزه آشویتس را از تماس آمازون انتخاب های ضعیف برای دومین بار در این هفته

“برنی ساندرز است که منجر به یک جنبش طبقه کارگر است که فراتر از, اقوام, نسل, و, جغرافیای” نامه خوانده شده در بخش. “هنرمندان و فرهنگی تولید تا حد زیادی precarity کارگران–اغلب مبارزه بدون منافع مالی امنیت در هوی و هوس از بازار است. این زمینه هستند و بنابراین بیشتر تمایل به جذب افرادی که در حال حاضر ممتاز در هزینه کمتر ممتاز—و اغلب بیشتر با استعداد است. مدیکر برای همه, جهانی, مراقبت از کودکان, لغو بدهی های دانشجویی و رایگان, عمومی, کالج, هستند فقط تعداد کمی از تغییرات تدریجی است که ما حمایت خود را برای صحت و منطق است که بیش از نشت به یک مساوی حوزه فرهنگی.”

در سال 2008 هنرمند Shepard Fairey معروف ایجاد شده یاد باراک اوباما امید پرتره است که کمک به تعریف روح احتمالی رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی اما این جرم حمایت از ساندرز از بسیار متنوع فرهنگی مشروط احساس نزدیکی بیشتر و دقیق است. ایجاد شده توسط DIS, هنرمند محمد Salemy و متصدی جنیفر Teets وجود Artists4Bernie نشان می دهد که آمریکایی معماران و طراحان در حال جدی در مورد تداوم روح جمعی اقدام به عنوان روز انتخابات 2020 روش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>