کارا دلم تورو می پوشد چیزی جز نازک پیراهن سفید در آخرین Instagram به اشتراک گذاری

کارا دل تورو پوشیده است و جز, نازک پیراهن سفید در آخرین Instagram به اشتراک بگذارید. تند عکس نشان می دهد که مدل در محیط بیرون نشان می دهد کارا بسیاری از منحنی. تا کنون این انجمن ارسال شده است را دوست داشت بیش از 57,000 بار و شمارش و تولید صدها نظرات.

در عکس Kara شد, برهنه در تصویر صرفه جویی برای نازک پیراهن سفید که او برگزار شد که تحت پوشش جلوی بدن او. او اظهار داشت: در این عنوان که او در او را “عنصر طبیعی.”

کارا انحنا بدن متمايل است تا در برابر آنچه به نظر می رسد به یک توده ای از چوب و شاخه های درخت. این عکس خیره کننده است و نشان دادن زیبایی های طبیعی از مدل. پاهای او از هم جدا هستند در تصویر به طوری ران او فروتنی را پوشش می دهد بخش جلو از پایین تنه. دباغی و دوست داشتنی کارا بدن به نظر می رسد یکپارچه ترکیب های رنگی تیره پس زمینه.

Kara برگزار نازک پیراهن سفید بر سینه او نگه داشتن آنها را خارج از دید و اجازه می دهد تمرکز باید بر derriere او بود که در نظر کامل برای پیروان خود به تحسین.

لس آنجلس مستقر در تگزاس بومی عینک مو و سست در تصویر. آن عسل-رنگ بلوند هایلایت شده است و با یک فندک ورزش در سراسر چهره او و راهنمایی او ، به طور طبیعی مواج او گیسوان آبشار پایین خود را به عقب نگه داشتن تمرکز بر روی بخشی از بدن او در نظر گرفته شده برای تولید بیشتر توجه شود.

به عنوان برای صورت, مد, Kara آرایش دراماتیک برجسته خود را بالا استخوان های گونه. تیره قهوه ای پودر اضافه شد به توخالی از گونه او به آهنگسازی ، ابروهای خود را پر شده به کامل قوس و چشم او به آرامی اندود شده در یک رنگ تیره تر است. پالت زمین-باب روز رنگ دات او درب و برجسته طاق از ابرو. او لب رنگ قهوه ای روشن است اجازه می دهد صورت خود را به ورق را رو کردن یکپارچه به چشم انداز طبیعی بود که پر از قهوه ای مایل به زرد قهوهای و سفید رنگ.

کارا یک بار در مصاحبه ای اعلام کرد با ماکسیم که او احساس جذاب زمانی که او خورشید را بوسید و پوشیدن چیزی حداقل و یا هیچ چیز در همه. طرفداران او معتقدند این است که قطعا مورد این تصویر و آنها او آب گرفتگی بخش نظرات با سپاسگزار در مورد اظهارات اخیر او عکس.

“شما نگاه شگفت انگیز تمام پست های شما فقط باور نکردنی اظهار داشت:” یکی از طرفداران.

“بدن خود را بسیار بی عیب و نقص ترین زن در جهان” گفت: یک دوم پیرو Instagram تاثیر گذار و مدل.

“شما پذیرش پسر, برنامه توسط شانس ؟” سوال سوم Instagram کاربر.

“وای شما نگاه کاملا خیره کننده و سیگار کشیدن ، اظهار داشت: یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>