کارا دل تورو Smolders در زیر مجموعه او به عنوان بزرگ می پرسد ‘پنکیک یا وافل’

مدل کارا دل تورو به اشتراک گذاشته یک جفت جدید از عکس ها در Instagram صفحه در روز دوشنبه و این بلافاصله تولید مقدار زیادی از گرما در میان طرفداران او. از ماکسیم مدل عینک فک انداختن مجموعه ای از لباس زیر زنانه و طعنه 1.5 میلیون پیروان با نور دل captio.

28 ساله و دختر نشان داد که خود زیر مجموعه ای از نام تجاری برای عشق و لیمو و آن را انتخاب مناسبی برای کارا فک منحنی. او همچنین عینک, عینک همراه با سیاه و سفید ژاکت کش باف پشمی ژاکت و داد کردن چیزی از علاقه در عین حال جدی پرنیان.

این توری سینه بند و شرت, لباس زیر زنانه مجموعه شامل محض پانل, کرم توری لهجه و آنچه به نظر می رسد گرد و خاکی رز-رنگی تسمه. کارا شنبه در یک آشپزخانه آشپزخانه در کنار سینک و بزرگ از او پرسیدم که آیا پیروان آنها ترجیح وافل یا پنکیک برای خوردن.

کارا عکس اول نشان داد او را با سلاح های خود را مطرح قرار داده و به آرامی پشت سر او. او گیسوان بلند شد و به عقب کشیده و به آنچه به نظر می رسد کم موی دم اسبی و چند سست wisps قاب صورت. او عینک یک آویز و دیگر گردنبند طلا همراه با برخی از گوشواره برای تکمیل نگاه شرجی.

“عکس شماره یک های مورد علاقه من است,” کسی اظهار نظر.

از مدل نگاه کردن و خاموش فراتر از دوربین در عکس اول با لب های او جدا کمی. در دوم لحظهای او لبخند زد گسترده و نگاه به طور مستقیم در این عکاس اسلحه خود را کشیده و بالای سر او.

“که لبخند بسیار زیبا مثل همیشه” یکی از کارا طرفداران به اشتراک گذاشته.

“شما کاملا زرق و برق دار” یکی دیگر از فن ستایش.

در هر دو عکس کارا مخروط abs و عمیق رخ خواستار همه توجه. او بلند, شکلات, پاهای معمولی آویزان بر لبه ضد او به عنوان متعادل و تا حدودی precariously در آشپزخانه.

نزدیک به 15,000 کارا پیروان دوست game, لباس زیر زنانه سکسی او پست در طول ساعت اول که آن را زنده بر روی صفحه. ده ها تن از دیدگاه جریان به عنوان مردم به اشتراک گذاشته شده خود را در هر دو صبحانه تنظیمات مواد غذایی و عشق خود را برای این آخرین نگاه است.

به نظر می رسد که آشپزخانه شده است یک نقطه مورد علاقه برای کارا وقتی که می آید به عکاسی لکه می بینم. چندی پیش او به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از نگاه شرجی که در آن او عینک به سختی وجود دارد بالا بلند و شلوار بلند به عنوان او ایستاده بود در کنار او stovetop.

این موضوع از مخلوط کردن کارهای روزمره و یا لباس با شرجی گروه به نظر می رسد به یک ضربه عظیم در میان کارا 1.5 میلیون طرفدار دارد.

“شما کمال” شخص دیگری نوشت: در آنچه به نظر می رسید بسیار احساسات مردمی در سراسر بخش نظر.

کارا شرجی Instagram پست به طور مداوم تولید مقدار زیادی از گرما. مدل اعتماد به نفس شرجی پرنیان به وضوح به حال تأثیر عمده ای بر همگان دوشنبه در این مورد و آن نگاه مانند او قطعا افراد سمت چپ مایل بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>