کارا دل تورو نشان می دهد او رخ در پایین برش بالا

کارا دل تورو حیرت زده او 1.5 میلیون Instagram followers با آخرین ها به پلت فرم است که به نمایش این مدل نما در رخ-عریان بالا که flaunted دارایی های خود را. کارا مشترک این سه مجموعه عکس با طرفداران در شنبه, جولای 18.

هر چند کارا نمی tag محل عکاسی و تصاویر به نظر می رسد به خود گرفته اند و در یک هوای آفتابی locale در ساعت طلایی. چهره او خیره شدن در نور خورشید با خورشید بوسید پوست تب و تاب بودن. او کارامل-رنگ قفل شد عمیقا جدا و سقوط بیش تاج از سر او در رشته های حجیم. او گیسوان آبشاری کردن شانه ها و پشت در امواج.

او عینک سفید کلاه-پیراهن محض آستین و مستطیل شکل یقه. پایین برش بالا نشان داد خاموش قفسه سینه خود را و او را کافی رخ. او زوج پوشاک با بالا waisted شلوار خاکستری.

به او طلا و جواهر کارا تصمیم گرفتند به accessorize با یک گردنبند طلا.

در تصویر اول کارا kneeled پایین بازوی او خم آرنج و در حال استراحت بر روی یک پا. او برگزار شد یک گل رز صورتی در دست او است. او کج شده سر خود را به سمت بالا و با لبخند در دوربین. گوشه دهان او تبدیل شده به سمت بالا و او را شکست به پوزخند او را مروارید وار سفید دندان بر روی صفحه نمایش کامل.

کارا قد بلند ایستاده بود در دومین ضربه محکم و ناگهانی. او با نگاه کردن به سمت برگزاری این گل به دهان او. او پیچیده یک بازو در اطراف او midriff بغل کردن معده خود را.

در سومین شات کارا kneeled پایین دوباره استراحت آرنج او بر روی یک زانو. او گود صورت خود را با او دست یافت و آویزان در بین انگشتان خود را. در این زمان او pursed چاق و چله او اخم به او نگاه وری.

در بخش نظرات پست کارا طرفداران شد و سریع واکنش نشان می دهند به این مدل آخرین نگاه.

برخی از آنها گرفتار خود کرد ،

“لبخند کامل!” یکی از طرفداران اعلام کرد, اضافه کردن یک صورت خندان باد یک بوسه. “آن را دوست دارم.”

دیگران بودند enraptured با حس مد خود را.

“آن بالا است بسیار زیبا” به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر punctuating نظر خود را با قلب و چشم از emoji.

دیگران هنوز هم عاشق نگاه کلی.

“شما به دنبال زرق و برق دار” gushed سوم شخص.

“بی عیب و نقص,” تقدیر یک چهارم پیرو پیگیری پیام خود را با یک قلب قرمز.

در زمان نگارش این Instagram نمایش به صورت اسلاید متصلب تا بیش از 27,3000 دوست دارد و نزدیک به 230 نظرات.

به عنوان کارا دل تورو طرفداران و Inquisitr خوانندگان می دانند که این مدل اغلب سهام عکس از خودش در گروه است که با تکیه تلفظ کردن ، یکی از آخرین پست ها نشان داد کارا فلش رخ در سکسی لباس شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>