کارا دل تورو سنگ شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین & هیچ چیز دیگری در سیگار کشیدن جرقه بزند

ماکسیم بمب کارا Del Toro او را هیجان زده 1.5 میلیون Instagram followers با آخرین پست های وب دو به روز رسانی که در آن او را لرزاند یک جفت از چاپ شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین و هیچ چیز دیگری به عنوان او به صرف برخی از زمان حلق آویز کردن توسط استخر خارج است.

کارا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی بر روی پست که مشخص شده محل خود را اما او روشن شد که این تصاویر گرفته شده توسط عکاس مگان Batson که او مطمئن ساخته شده به برچسب در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ، در اولین ضربه محکم و ناگهانی کارا ایستاده بود با یک کریستال نوشیدنی شیشه ای در یک دست و یک کتاب دیگر. لوکس-به دنبال شد و در پس زمینه قابل مشاهده با یک منطقه صندلی در طرف مقابل. فضای احاطه شده بود مقدار زیادی از شکوه سبز ساخته شده است که این منطقه به نظر می رسد مانند یک واحه.

یک صندلی در کنار کارا تا به حال آنچه به نظر می رسد یک لباس شنای زنانه دوتکه بالا حلق آویز کردن یک طرف و کارا عینک تنها چاپ شلاق زدن کف. در پایین لباس شنای زنانه دوتکه او تا به حال یک اهل تفریح و بازی, هلو, چاپ در یک پس زمینه سفید. بدن او تبدیل شده بود کمی به سمت طرف در تصویر اول به طوری که پرت خلفی شد بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان به خوبی به عنوان او باب روز است. کارا رفت بالا تنه و چنگ کتاب او در مقابل قفسه سینه خود را پوشش برخی از سینه او اما هنوز ترک مقدار زیادی در معرض.

او مدت طولانی قفل سقوط کردن پشت او در حجیم فر و موهایش روشن شده توسط نور خورشید در شوت خیره کننده.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی کارا نگه داشته و او را در برخواهد داشت تقریبا همان, اما, او تبدیل به توجه او نسبت به دوربین زل زده بود به آن را با لب جدا. او به نظر می رسد پوشیدن, حداقل, آرایش, با حروف درشت و ابرو فریم چشم او چیزی شبیه به یک اشاره از رژگونه یا پودر روی گونه و آنچه به نظر می رسید به یک اشاره از خنثی سایه قهوه ای روی لب های او.

کارا پیروان کاملا عاشق سوزان به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 20,500 دوست دارد در عرض یک ساعت. آن را نیز دریافت 231 نظرات از طرفداران مشتاق.

“به معنای واقعی کلمه یکی از زیبا ترین مردم همیشه” یک فن اظهار نظر.

“کامل بدن” یکی دیگر از فن اضافه, به دنبال یک شعله از emoji.

“الهه” یکی پیرو نوشت: به سادگی.

“کاملا خیره کننده” یکی دیگر گفت: به دنبال یک گروه سه نفره از emoji.

فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش کارا در زمان به Infinite برای به اشتراک گذاشتن یک کلیپ بسیار گرم که در آن او کشیده موهای خود را در یک موی دم اسبی در حالی که با پوشیدن داراي زوائد و تزئينات برهنه, لباس شنای زنانه دوتکه. این نحیف شنا نشان داد یک مقدار جدی از شکل انحناء.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>